Playseat Evolution, PlayStation Edition (RPS.00156)

Playseat Evolution, PlayStation Edition (RPS.00156)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Závodná sedačka s extra silným, ale zároveň ľahkým oceľovým rámom a jednoduchým prispôsobením sedačky ako pre dospelých tak i pre deti. Patentovaný skladací systém. Sedačka je kompatibilná so všetkými volantmi a pedálmi na trhu vrátane Logitech Thrustmaster a FANATEC a so všetkými hernými konzolami. Celý popis
351,08 €
Vrátane DPH
347,11 €
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

3.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100061563895

Popis

Závodná sedačka Playseat Evolution v Playstation Edícii

Vžite sa do úlohy pretekára Formule 1 alebo uhánajte ako o život v akomkoľvek inom automobilovom závode typu Need for Speed, Gran Turismo aj v tejto originálnej závodnej sedačke Playseat Evolution v špeciálnej Playstation edícii s vyšitým logom PlayStation. Ide o patentované kreslo inšpirované dizajnom sedadiel v závodných automobiloch, čomu samozrejme zodpovedá nielen dizajn, ale celá konštrukcia sedačky.

Reálny jazdný zážitok priamo u vás doma

Sedačka je vybavená silnou oceľovou konštrukciou, ktorá poskytuje simulátoru stabilitu a robustnosť, takže vás v hone za prvým miestom naozaj nič nezastaví. Aj cez svoju stabilnú konštrukciu možno sedadlo ľahko zložiť do skladnejšej verzie, ktorá zaberá málo miesta.

Nekompromisné pohodlie

Playseat vám umožní jednoduché nastavenie sedačky ľahko ako u bežného vozidla. Ľahko tak vždy získate ideálnu polohu pre jazdu. Nastaviť si tak môžete vzdialenosť a výšku volantu alebo pedálov, čo iste uvítate, ak sú v rodine i deti.

Kľúčové vlastnosti

Závodná sedačka s extra silným, ale zároveň ľahkým oceľovým rámom a jednoduchým prispôsobením sedačky ako pre dospelých tak i pre deti. Patentovaný skladací systém sedačky umožňuje jej ľahké skladovanie a prepravu. Sedačka je kompatibilná so všetkými volantmi a pedálmi na trhu vrátane Logitech Thrustmaster a FANATEC a so všetkými hernými konzolami a PC. Poťah sedačky je vyrobený z vysoko odolného materiálu alcantara, ktorý je veľmi rozšírený v automobilovom priemysle.

Odporúčané nastavenie sedačky: výška vodiča min. 120 cm / max. 220 cm, doporučená váha vodiča min. 20 kg / max. 122 kg. Rozmery sedačky 130 × 50 × 98 cm.