Playseat Evolution Alcantara PRO (REP.00104)

Playseat Evolution Alcantara PRO (REP.00104)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Závodná sedačka s extra silným, ale zároveň ľahkým oceľovým rámom a jednoduchým prispôsobením sedačky ako pre dospelých tak i pre deti. Sedačka je kompatibilná so všetkými volantmi a pedálmi na trhu a so všetkými hernými konzolami a PC. Poťah sedačky je vyrobený z vysoko odolného materiálu. Celý popis
389,29 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100061563948

Popis

Závodná sedačka Playseat Evolution Alcantara PRO

Vžite sa do úlohy pretekára Formule 1 alebo uhánějte ako o život v akomkoľvek inom automobilovom závode v tejto originálnej závodnej sedačke Playseat Evolution Alcantara Pro.

Ide o patentované kreslo inšpirované dizajnom sedadiel v závodných automobiloch, čomu samozrejme zodpovedá nielen dizajn, ale celá konštrukcia sedačky.

Reálny jazdný zážitok priamo u vás doma

Sedačka je vybavená silnou oceľovou konštrukciou, ktorá poskytuje simulátoru stabilitu a robustnosť, takže vás v hone za prvým miestom naozaj nič nezastaví. Sedadlo je tak reálne a perfektne vybavené, že ho používajú pre tréning aj profesionálni jazdci pre tréning na nových pretekárskych tratiach.

Nekompromisné pohodlie

Playseat vám umožní jednoduché nastavenie sedačky ľahko ako u bežného vozidla. Ľahko tak vždy získate ideálnu polohu pre jazdu. Maximálne možné pohodlie tiež okrem jednoduchého prispôsobenia sedačky ponúka sklopná technológie pre sklopenie operadla alebo vysoký profil podhlavníka s ultra-hustou penou.

Kľúčové vlastnosti

Závodná sedačka s extra silným, ale zároveň ľahkým oceľovým rámom a jednoduchým prispôsobením sedačky ako pre dospelých tak i pre deti. Patentovaný skladací systém sedačky umožňuje jej ľahké skladovanie a prepravu. Sedačka je kompatibilná so všetkými volantmi a pedálmi na trhu a so všetkými hernými konzolami a PC. Poťah sedačky je vyrobený z vysoko odolného materiálu alcantara, ktorý je veľmi rozšírený v automobilovom priemysle.

Odporúčané nastavenie sedačky: výška vodiča min. 120 cm / max. 220 cm, doporučená váha vodiča min. 20 kg / max. 122 kg. Rozmery sedačky 130 × 50 × 98 cm.