Noblechairs EPIC, Java Edition (NBL-PU-JVE-001)

Noblechairs EPIC, Java Edition (NBL-PU-JVE-001)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ergonomická stolička, materiál: imitácia kože (polyuretán), nastaviteľné podrúčky, nastaviteľná výška sedadla, plynový piest, dva vankúše na pohodlnejšie sedenie (jeden v oblasti chrbta a druhý na podporu krku). Celý popis
448,72 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5 kusov

28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100061564035

Popis

Herné kreslo Noblechairs EPIC

Dizajn herného kresla Noblechair vychádza z najlepších nemeckých vzorov v kombinácii s najkvalitnejšími materiálmi. Výrobok sa môže pochváliť precíznym spracovaním všetkých častí a dokonalou ergonómiou. Je potiahnutá starostlivo vyrobeným polyuretánom, ktorý veľmi verne napodobňuje vzhľad pravej kože. 

  • Elegantný dizajn
  • Zlepšená ergonómia
  • Vysokokvalitné materiály

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysokokvalitné materiály

Ergonomická stolička je čalúnená veľmi vydarenou imitáciou pravej kože. Jeho silnou stránkou sú veľmi pevné švy šité s najvyššou presnosťou a precíznosťou. Pravá koža je jedným z veľmi kvalitných materiálov, ktorý je veľmi odolný, ľahko sa čistí, je odolný voči UV žiareniu, necitlivý na vlhkosť a vykazuje aj značnú odolnosť voči starnutiu a teplote. Zadná časť operadla je potiahnutá kvalitnou 100 % polyuretánovou imitáciou kože s hrúbkou 1,5 milimetra.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Široké možnosti prispôsobenia 

K dispozícii je množstvo možností, ako prispôsobiť stoličku vašej postave. Na zdvihnutie/spustenie sedadla slúži vzduchový piest. Polohy sedenia sa dajú nastaviť pomocou páčky funkcie naklonenia, ktorá sa nachádza medzi operadlom a sedadlom. Polohovanie sklonu možno zablokovať. Vynikajúci zážitok zo sedenia dotvárajú nastaviteľné podrúčky, ktoré možno nastaviť v štyroch smeroch.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Robustný dizajn

Matná čierna práškovo lakovaná základňa stoličky pozostáva z robustného masívneho hliníka, ktorý unesie hmotnosť až 120 kg. Táto silná a dokonale vyvážená základňa s piatimi ramenami vám poskytne relaxáciu, ktorú dopĺňa pohodlný sklon operadla až do 135°.

Päť ticho sa pohybujúcich koliesok (Ø 60 mm) s nylonovými jadrami a polyuretánovým (PU) povlakom sa pohybuje hladko a bez námahy na tvrdých aj mäkkých podlahách. Plynový kladkostroj s certifikátom TÜV a bezpečnostnou triedou 4 prináša dokonalý inteligentný dizajn.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti 

Ergonomická stolička s mnohými možnosťami nastavenia. Celková výška je 131 až 141 cm, sedadlo ponúka možnosť naklápania aj aretácie sklonu. Stolička sa dodáva s dvoma vankúšmi – jedným v oblasti chrbta a druhým na podporu krku. Podrúčky sú nastaviteľné v štyroch smeroch.