Noblechairs EPIC, čierna/červená (NBL-PU-RED-002)

Noblechairs EPIC, čierna/červená (NBL-PU-RED-002)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ergonomická stolička, materiál: imitácia kože (polyuretán), nastaviteľné podrúčky, voliteľná výška sedadla, plynový piest, dva vankúšiky pre pohodlnejšie posed (jeden v oblasti chrbta a druhý slúži pre podopretie krku). Celý popis
343,27 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5 kusov

28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100061564084

Popis

Vyrobená s nemeckou dôkladnosťou

Návrh herné stoličky značky Noblechair vychádza z tých najlepších nemeckých návrhov, ktoré kombinuje s tými najkvalitnejšími materiálmi. Výrobok sa pýši presným spracovaním všetkých dielov a dokonalou ergonómiou. Potiahnutý je starostlivo spracovaným polyuretánom, ktorý veľmi verne simuluje podobu pravej kože.

Veľmi kvalitný materiál

Ergonomická stolička je čalúnená vo veľmi vydarené imitácii pravej kože. Jej prednosťou sú veľmi pevné švy všitie s najvyššou presnosťou a presnosťou. Pravá koža patrí medzi veľmi kvalitný materiál, ktorý je veľmi odolný, ľahko sa čistí, odolná voči UV žiareniu, je necitlivý na vlhkosť, vykazuje tiež značnú odolnosť voči starnutiu a teplotám. Zadná časť operadla kryje vysoko kvalitnej 100% polyuretánová imitácia kože s hrúbkou 1,5 milimetra.

Široké možnosti prispôsobenia

Možností prispôsobenie stoličky vašej postave je celý rad. Pre zvýšenie/zníženie sedáka tu nájdeme vzduchový piest. Sedacie polohy možno nastaviť pomocou páky funkcie sklopení umiestnené medzi operadlom a sedadlom. Polohovanie sklonu môže byť zablokované. Výborný pocit zo sedenia dotváranie nastaviteľné podrúčky, ktoré možno nastavovať v štyroch smeroch.

Kľúčové vlastnosti

Ergonomická stolička s mnohými možnosťami nastavenia. Celková výška je 131 až 141 cm, sedadlo ponúka možnosť polohovania aj aretáciu sklonu. Súčasťou výbavy stoličky sú dva vankúšiky – jeden v oblasti chrbta a druhý slúži pre podopretie krku. Podrúčky sú nastaviteľné v štyroch smeroch.