Cougar Armor, černá/oranžová (3MGC1NXB.0001) - rozbalené

Cougar Armor, černá/oranžová (3MGC1NXB.0001) - rozbalené

Rozbalené
Pohodlná herná stolička s PVC koženým poťahom, vyšitým logom a zlepšenou ergonómiou. Stolička má oceľovú konštrukciu a umožňuje široké možnosti nastavenia a to nastavenie výšky, sklopenie sedadla až o 180° alebo nastavenie 3D lakťových opierok. Naviac je stolička vybavená dvoma vankúšikmi v oblasti krčnej a bedrovej chrbtice a má nosnosť 120 kg. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
232,52 €
Vrátane RP a DPH
222,80 €

Už sa nepredáva

Rozbalené

Tovar je v bezchybnej kvalite, s kompletným príslušenstvom a plnou zárukou. Môže mať poškodený alebo náhradný obal.
Tovar je v bezchybnej kvalite, s kompletným príslušenstvom a plnou zárukou. Môže mať poškodený alebo náhradný obal.

Kód: 2724860

Popis

Kľúčové vlastnosti:

Podporte svoje herné úsilie na maximum a vychutnajte si chvíle strávené pri hraní hier vďaka hernej stoličke Cougar Armor. Táto stolička je špeciálne vytvorená pre zlepšenie ergonómie a komfortu pre všetkých užívateľov a hlavne potom pre tých, ktorí trávia pri počítači dlhé chvíle.

Po ergonomickej stránke je stolička špeciálne tvarovaná, tak aby celé telo bolo pohodlne opreté s riadnou podporou dolnej časti chrbta, čím je minimalizované napätie, ktorým váš chrbát trpí pri dlhom sedení na nekvalitných stoličkách. Naviac je stolička vybavená malými vankúšikmi v oblasti bedrovej a krčnej chrbtice, ktoré pomáhajú udržať správnu polohu sedenia.

O ďalší komfort sa potom tiež stará mäkká výplň studenou penou v priedušnej PVC koži, ktorá je príjemná na dotyk a zároveň sa aj veľmi dobre udržiava alebo široké možnosti nastavenia stoličky presne podľa vašich požiadaviek.

Nastaviť tak môžete vyhovujúcu výšku, sklopenie operadla a to až o 180° s reguláciou odporu naklápania, takže sa stoličky pri nakláňaní budú správať presne tak, ako si zvolíte. Nakoniec môžete tiež nastaviť 3D lakťové opierky a to do všetkých možných smerov a uhlov.

Podrobná špecifikácia:

Technické parametre:
  • Vankúšik pod hlavu: Áno
  • Bedrová opierka: Áno
  • Naklopenie operadla: Áno
  • Poťah: PVC koža
  • Rám: Kovový
  • Nosnosť [kg]: 120
  • Farba: Čierna, oranžová

Užitočné odkazy: