Arozzi Verona Signature Soft Fabric, čierna/červená (VERONA-SIG-SFB-RD)

Arozzi Verona Signature Soft Fabric, čierna/červená (VERONA-SIG-SFB-RD)

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na všetko herné vybavenie značky Arozzi s kódom MDC4SK139 (platí od 19. 4. do 22. 4. 2021 alebo do vypredania zásob)!
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na všetko herné vybavenie značky Arozzi s kódom MDC4SK60 (platí od 12. 4. do 18. 4. 2021 alebo do vypredania zásob)!
<dErgonomická koliesková stolička Arozzi Verona Signature Soft Fabric je vhodná pre náruživých hráčov. Disponuje robustnou kovovou konštrukciou, priedušným látkovým čalúnením, bedrovým a krčným vankúšikom, nastaviteľným uhlom sklonu operadla (až 165 °), možnosťou hojdania a nastaviteľnými 4D opierkami rúk. Výhodou je vysoká nosnosť až 130 kg.
Celý popis
Tovar od predajcu MALL
329 €
Vrátane RP a DPH

Už sa nepredáva

Kód: 2667047

Popis

Kľúčové vlastnosti Arozzi Verona Signature Soft Fabric, čierna/červená (VERONA-SIG-SFB-RD)

  • Odolné, komfortné a priedušné látkové čalúnenie
  • Ľubovoľne nastaviteľné 4D opierky
  • Robustná kovová konštrukcia – nosnosť až 130 kg
  • Nastaviteľné operadlo – možnosť uzamknutia v akejkoľvek polohe, uhol až 165 °
  • Možnosť bezpečného hojdania
  • Vankúšik pod hlavu a bedrá
Gaming koliesková stolička Arozzi Verona Signature Soft Fabric, čierna/červená (VERONA-SIG-SFB-RD) nastaviteľné operadlo podrúčky

Arozzi Verona Signature Soft Fabric, čierna/červená

Herná stolička so 4D nastaviteľnými opierkami, pevnou kovovou základňou a polstrovaním z peny lisovanej za studena. Stolička Arozzi Verona Signature Soft Fabric má zároveň dokonalú ergonómiu a povrch z mäkkej PU kože vymenila za odolnú prémiovú látku, ktorá je veľmi príjemná na dotyk a navyše priedušná.

Gaming koliesková stolička Arozzi Verona Signature Soft Fabric, čierna/červená (VERONA-SIG-SFB-RD) robustná konštrukcia priedušná tkanina široké sedadlo

Nastavte si stoličku tak, ako je vám pohodlné

Stolička Arozzi Verona je vyvinutá s ergonomickým dizajnom typickým pre stoličky Arozzi, ktorý podporuje váš chrbát a zlepšuje držanie tela pri dlhšom používaní. Táto stolička je navyše vybavená 2 mäkkými podpornými vankúšmi, bedrovým vankúšom a vankúšom pre podporu krku a hlavy.

Gaming koliesková stolička Arozzi Verona Signature Soft Fabric, čierna/červená (VERONA-SIG-SFB-RD) opora bedier a krku, 4D podrúčky, držanie tela

Technické parametre

Poťah Látkový
Výška stoličky 128 × 137 cm
Šírka sedadla 46 cm
Hĺbka sedadla 52 cm
Výška operadla 83 cm
Sklopné operadlo Áno (uhol až 165°)
Vankúšik pod hlavu Áno
Bedrový vankúšik Áno
Podstavec Kovový
Nastaviteľné podrúčky Áno, (4D)
Nosnosť 130 kg
Hmotnosť 24 kg

Odkazy