Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 16177237

Vidaxl Záhradný konferenčný stolík 60x60x31,5 cm masívne akáciové drevo

Vidaxl Záhradný konferenčný stolík 60x60x31,5 cm masívne akáciové drevo

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Hľadáte do svojho vonkajšieho priestora niečo rafinovanejšie a presvedčivejšie? Tento konferenčný stolík spĺňa masívne akáciové drevo. Tento stolík je vyrobený z masívneho akáciového dreva s teakovým povrchom pre maximálnu trvácnosť, a je vhodný na terasu, záhradu, do dvora, k bazénu alebo do akékoľ Celý popis
53,46 €
Tovar od: Greatstore
53,46 €

28.9.2023 - 29.9.2023 na vašej adrese

Popis

Hľadáte do svojho vonkajšieho priestora niečo rafinovanejšie a presvedčivejšie? Tento konferenčný stolík spĺňa masívne akáciové drevo.

Tento stolík je vyrobený z masívneho akáciového dreva s teakovým povrchom pre maximálnu trvácnosť, a je vhodný na terasu, záhradu, do dvora, k bazénu alebo do akékoľvek iného vonkajšieho prostredia. Akáciové drevo je tropické tvrdé drevo, ktoré je trvácne a odolné voči poveternostným vplyvom. Každý krok výrobného procesu sa vykonáva s najvyššou starostlivosťou, či už je to leštenie, natieranie alebo lakovanie. Vďaka remeselnému spracovaniu a krásnej kresbe dreva je každý kus nábytku jedinečný a trochu odlišný od ostatných kusov. Pevná vrchná doska s roštovým dizajnom ponúka priestor na uloženie jedla, občerstvenia, ovocných košov alebo iných dekoratívnych predmetova a položiek.

Tento konferenčný stolík sa jednoducho montuje.

  • Farba: Prírodná
  • Materiál: Masívne akáciového drevo s teakovým povrchom
  • Rozmery: 60 × 60 × 31,5 cm (D x Š x V)
  • Odolné voči poveternostným vplyvom a ľahko sa čistia
  • Drevená vrchná doska z lamiel