Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 16078610

Vidaxl Konzolový stolík s 3 zásuvkami, recyklované tíkové drevo

Vidaxl Konzolový stolík s 3 zásuvkami, recyklované tíkové drevo

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Tento konzolový stolík z recyklovaného tíkového dreva predstavuje nadčasový doplnok do každej domácnosti. Vrchná doska z masívu poskytuje množstvo priestoru na vystavenie rôznych ozdobných predmetov, rámikov s fotkami, ale aj kvetov v kvetináči a do troch priestranných zásuviek si môžete odložiť men Celý popis
157,15 €
Tovar od: Shumee
157,15 €

5.10.2023 - 6.10.2023 na vašej adrese

Popis

Tento konzolový stolík z recyklovaného tíkového dreva predstavuje nadčasový doplnok do každej domácnosti. Vrchná doska z masívu poskytuje množstvo priestoru na vystavenie rôznych ozdobných predmetov, rámikov s fotkami, ale aj kvetov v kvetináči a do troch priestranných zásuviek si môžete odložiť menšie predmety, ako napríklad kľúče, zápisníky, perá či iné drobnosti. Môžete ho používať aj ako konzolovú skrnku, komodu, vysokú skrinku či príručný stolík a podobne.

Exotický konzolový stolík je vyrobený z recyklovaného dreva, a preto nenájdete dva rovnaké kúsky tohto nábytku – každý je jedinečný. Takéto drevo je pevné, stabilné, trvácne a krásne. Okrem toho je tento nábytok zčasti ručne opracovaný, čo len umocňuje jeho jedinečný vintage vzhľad. Spracovávanie už použitého dreva do nového výrobku si vyžaduje starostlivý proces leštenia a natierania.

Tento stolík s vintage vzhľadom predstavuje skvelý doplnok do vašej domácnosti!

Dôležitá poznámka: Každý stôl má inú farbu, čo jednotlivým výrobkom dodáva na jedinečnosti. Farbu nie je možné si dopredu vybrať.

  • Materiál: Recyklované tíkové drevo + železo s náterom
  • Celkové rozmery: 87 × 31 × 75 cm (D x Š x V)
  • Farba: Doska stola s rôznymi odtieňmi tíkového dreva a čierne nohy
  • S 3 zásuvkami
  • Ručná výroba
  • Leštený a zčasti natieraný