Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 16115297

Vidaxl Konferenčný stolík 90x50x45 cm masívne akáciové drevo

Vidaxl Konferenčný stolík 90x50x45 cm masívne akáciové drevo

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Tento konferenčný stolík predstavuje nadčasový doplnok do obývačky. Tento konferenčný stolík je vyrobený z masívneho akáciového dreva so sheeshamovou povrchovou úpravou a je skutočne odolný a stabilný. Masívne akáciové drevo je tvrdé drevo s krásnou kresbou, ktoré vydrží dlhé roky. Podobne ako masív Celý popis
239,06 €
Tovar od: Greatstore
239,06 €

5.10.2023 - 6.10.2023 na vašej adrese

Popis

Tento konferenčný stolík predstavuje nadčasový doplnok do obývačky.

Tento konferenčný stolík je vyrobený z masívneho akáciového dreva so sheeshamovou povrchovou úpravou a je skutočne odolný a stabilný. Masívne akáciové drevo je tvrdé drevo s krásnou kresbou, ktoré vydrží dlhé roky. Podobne ako masívne akáciové drevo, aj sheeshamové drevo, známe ako ružové drevo alebo palisander, sa vyznačuje svojou bohatou štruktúrou. Každý krok výrobného procesu sa vykonáva s maximálnou starostlivosťou, či už ide o leštenie, natieranie alebo lakovanie. Tento konferenčný stolík má navyše 1 priehradku a 1 skrinku s dvierkami a poskytuje tak priestor pre ukladanie kníh, šálok a rôznych ďalších vecí.

Dôležitá poznámka: Každý výrobok má inú farbu a textúru, a preto je každý kus jedinečný a trochu odlišný od ostatných; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

  • Farba: Hnedá
  • Materiál: Masívne akáciové drevo s povrchovou úpravou zo sheeshamového dreva
  • Rozmery: 90 × 50 × 45 cm (D x Š x V)
  • Povrch: Leštený, natieraný a lakovaný
  • S 1 priehradkou a 1 skrinkou s dvierkami