U nás na MALL.SK predávame takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj stojany a koše na drevo. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
 • U nás čakať nemusíte, nákup vám privezieme ešte dnes.
 • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 350 výdajných miest na každom rohu.
 • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
 • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.SK funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najnovší tovar zo sekcie stojany a koše na drevo alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny..

Lienbacher Kôš na drevo prútený, svetlý (21.02.612.2)
2x

Lienbacher Kôš na drevo prútený, svetlý (21.02.612.2)

40,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Prútený oválny ručne pletený kôš na drevo alebo iné palivo je vnútri potiahnutý jutovú tkaninou, ktorá zamedzuje prepadávaniu nečistôt z koša.

Tovar od predajcu MALL
Lienbacher Kôš na drevo prútený, tmavý (21.02.603.DK)
8x

Lienbacher Kôš na drevo prútený, tmavý (21.02.603.DK)

42,30 €

Prútený ručne pletený kôš na drevo alebo iné väčšie palivo je vnútri potiahnutý jutovú tkaninou s plastovou podložkou zamedzujúci prepadávaniu nečistôt z koša.

Tovar od predajcu MALL
HAAS+SOHN Kôš na drevo, stredný (1116002500000)
3x

HAAS+SOHN Kôš na drevo, stredný (1116002500000)

40,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Stredný kôš na drevo Haas & Sohn je vhodným doplnkom pre akúkoľvek miestnosť s krbom či pecou. Tento elegantný zásobník na polená možné jednoducho prenášať pomocou držadla s drevenou rukoväťou.

Tovar od predajcu MALL
J.A.D. TOOLS Stojan na krbové drevo 60 × 100 × 25 cm
19x

J.A.D. TOOLS Stojan na krbové drevo 60 × 100 × 25 cm

50,10 €
47,50 €

Stojan na krbové drevo od firmy J.A.D. TOOLS. Odolná kovová konštrukcia s kvalitnými zvarmi. Vzhľadom k rozmerom 100 × 60 × 25 cm dokáže pojať veľké množstvo kuriva. Klasický vzhľad, ktorý zapadne do interiéru chalupy i bytu. Hmotnosť 6,3 kg.

Tovar od predajcu MALL
J.A.D. TOOLS Zásobník na krbové drevo s plachtou
10x

J.A.D. TOOLS Zásobník na krbové drevo s plachtou

51,60 €
50,50 €

Zásobník na krbové drevo do firmy J.A.D. TOOLS. Odolná kovová konštrukcia s kvalitnými zvarmi. Krycia plachta zamedzujúce navlhnutie. Vzhľadom k rozmerom 150 × 36 × 120 cm dokáže pojať veľké množstvo kuriva. Klasický vzhľad, ktorý zapadne do interiéru aj vonkajšieho prostredia. Hmotnosť 8,5 kg.

Tovar od predajcu MALL
nabbi K1 kôš na drevo čierna
4x

nabbi K1 kôš na drevo čierna

12 €

Kôš na drevo K01 je vyrobený z hrubého kovu a má pevnú konštrukciu. Okrem svojej základnej funkcie, ktorou je uloženie dreva pri krbe plní zároveň aj veľmi estetický interiérový doplnok do každej nie len tradičnej domácnosti. Rozmer koša je (ŠxHxV) 50×35×42 cm. Dodávané v kartóne.

Partner: nabbi
-30%
BHM Germany Stojan na drevo Karin, 40x150 cm, čierna

BHM Germany Stojan na drevo Karin, 40x150 cm, čierna

168,10 €
116 €

Stojan na drevo Karin je exkluzívny bytový doplnok, ktorý splní svoju funkciu uskladnenia dreva pri vašom domácom krbe a súčasne veľmi dobre vyzerá.

Jednoduchý a nadčasový dizajn stojana Karim vám pomôže skvele vyladiť nábytok a doplnky vo vašej moderne zariadenej obývacej izbe.

-30%
BHM Germany Stojan na drevo Skog, 150x195 cm, matná čierna

BHM Germany Stojan na drevo Skog, 150x195 cm, matná čierna

673,21 €
468 €

Stojan na drevo Skog je exkluzívny doplnok, ktorý splní svoju funkciu pre uskladnenie dreva pri vašom domácom krbe a súčasne veľmi dobre vyzerá.

Jednoduchý a nadčasový dizajn stojana Skog vám pomôže skvele vyladiť nábytok a doplnky vo vašej moderne zariadenej obývacej izbe.

Koše na drevo ku krbu

Kôš na drevo ku krbu je funkčným aj dizajnovým doplnkom. Štýlové sú prútené koše na drevo, viac odolné sú však kovové alebo kované koše.

Kovový kôš na drevo ku krbu

 • Kovový kôš na drevo ku krbu je vysoko odolný, a to jako voči mechanickému poškodeniu, tak vyšším teplotám. Neodporúčame ho však stavať v bezprostrednej blízkosti krbu.

Železný kôš na drevo

 • Najväčšiu odolnosť a najdlhšiu životnosť majú železné koše na drevo. Tie najnákladnejšie sa vyrábajú z ocele, zliatiny železa a uhlíka. Umiestniť ich môžete aj v tesnej blízkosti krbových kachlí.

Kovaný kôš na drevo

 • Kované koše na drevo sa stávajú takmer umeleckým dielom a nádherným doplnkom interiéru. Sú nákladnejšie, ale veľmi odolné. Zvyčajne majú kované koše tiež háčiky pre krbové náradie.

Prútený kôš

 • Prútený kôš na drevo býva ručne pletený a doplnený držadlom. Vnútorný priestor je potiahnutý odolnou tkaninou, aby nečistoty neprepadávali. Prútené koše nikdy nestavajte do blízkosti kachlí - hrozí požiar.

Prútený kôš na drevo na kolieskach

 • Veľké prútené koše na drevo môžu byť doplnené praktickými kolieskami pre ľahšiu manipuláciu. To oceníte pri maximálnom zaťažení. Vhodná je v takých košoch možnosť aretácie koliesok.

Kožený kôš na drevo

 • Nádherným doplnkom obývacích izieb s krbom je kožený kôš na drevo. Je však náchylný k opotrebovaniu a vždy musí byť postavený ďalej od krbových kachlí.

Plastový kôš na drevo

 • Cenovo najpriaznivejším variantom je plastový kôš na drevo. Musíte však počítať s nižšou nosnosťou a neodolá vysokým teplotám. Uložiť do neho môžete aj hračky, čistiace prostriedky alebo iné drobnosti.

→ Ako zaujímavý doplnok interiéru sa tiež hodia stojany na drevo ku krbu.

→ Pri krbe by nemal chýbať uhliak či iná nádoba na popol.