LEIFHEIT Stierka Window Slider 28 cm
9,69 € 6,60 €

Čistenie okien je jednoduché vďaka stierke Window Slider od značky Leifheit. Dĺžka stierky je 28 cm, takže okná či zrkadlá budete mať umyté raz dva. Je kompatibilná s Leifheit Click systémom. Záruka 3 roky.

Simplehuman Nerezová stierka na okná a sprchovací kút
25,81 € 22,50 €

Vysoko kvalitná nerezová stierka je vhodná na všetky sklenené povrchy, napr. okná a sprchové kúty. Zošikmenie gumovej čepele uľahčí čistenie a nie je potrebné vyvíjať žiadny tlak. Súčasťou je aj prísavka pre pripevnenie na stenu.

AHProfi Stěrka na vodu Dry Blade červená - 339020016R | AHProfi
20,17 €

velmi užitečná stěrka na vodu nepoškodí Váš lak – je ze silikonu vhodná při mytí aut, výloh atd. poddajný materiál, který se přizpůsobí všem povrchům plochu nemusíte dále leštit ušetří Vám čas při údržbě Vašich vozů a výloh

Kela Stierka do kúpeľne Vista
31,79 € 28,99 €

Výpredaj

Elegantná, ale pritom praktická stierka sa bude hodiť do kúpeľne na zrkadlo či sprchový kút. Úžitok ale iste nájde aj pri umývaní okien či zrkadiel v celom dome či byte. Je vyrobená z kvalitnej ocele.

LEIFHEIT Stierka Window Slider 40 cm
11,64 € 9,60 €

Čistenie okien je jednoduché vďaka stierke Window Slider od značky Leifheit. Dĺžka stierky je 40 cm, takže okná či zrkadlá budete mať umyté raz dva. Je kompatibilná s Leifheit Click systémom. Záruka 3 roky.

LEIFHEIT Stierka Window Slider 40 cm s teleskopickou tyčou
19,07 € 15,20 €

Čistenie okien je ľahké s pomocou stierky Window Slider s teleskopickou tyčou od značky Leifheit. Dĺžka stierky je 40 cm, takže okná či zrkadlá budete mať umyté raz dva. Je kompatibilná s Leifheit Click systémom. Záruka 3 roky.