Tommee Tippee Prístroj na prípravu dojčenského mlieka Perfect Prep White

Tommee Tippee Prístroj na prípravu dojčenského mlieka Perfect Prep White

Prístroj na prípravu dojčenského mlieka Tommee Tippee perfect PrepTM vám umožní počas dvoch minút pripraviť fľaštičku s umelým mliekom v optimálnej teplote pre podanie dieťaťu. Zabudovaný vodný filter odstráni z vody akúkoľvek nečistotu. Prístroj ohreje na optimálnu teplotu vami zvolené množstvo vody (120 – 330 ml) priamo do dojčenskej fľaštičky. Potom už stačí len nasypať do fľaštičky odmerané množstvo umelého mlieka a fľaštičku pretrepať. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
191,90 €
Vrátane DPH
189,80 €

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1354212

Popis

Prístroj na prípravu dojčenského mlieka Tommee Tippee perfect PrepTM vám umožní počas dvoch minút pripraviť fľaštičku s umelým mliekom v optimálnej teplote pre podanie dieťaťu. Zabudovaný vodný filter odstráni z vody akúkoľvek nečistotu. Prístroj ohreje na optimálnu teplotu vami zvolené množstvo vody (120 – 330 ml) priamo do dojčenskej fľaštičky. Potom už stačí len nasypať do fľaštičky odmerané množstvo umelého mlieka a fľaštičku pretrepať. 

  • Príprava dojčenského mlieka s prístrojom Perfect PrepTM je rýchla, spoľahlivá a úplne hygienicky čistá pre zdravie vášho dieťaťa. 
  • Výměnný vodný filter sa predáva samostatne. Súčasťou balenia prístroja Perfect PrepTM je jeden vodný filter.