BabyOno Ohrievač do auta - Šedá/modrá

Značka: BabyOno Náš kód: 911577001
BabyOno Ohrievač do auta - Šedá/modrá

BabyOno Ohrievač do auta - Šedá/modrá

BABY ONO Ohrievač do auta je multifunkčný prenosný autoohrievač na detské pokrmy alebo nápoje vo fľaši. Bez potreby vody, vďaka termostatu nemôže dôjsť k prehriatiu obsahu. Funguje tiež ako termoobal, ktorý obsahuje vrecko a úchytky na zips. Takmer na všetky typy fliaš. Celý popis

15.1

15,10 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

Multifunkčný automobilový ohrievač Baby Ono. Prenosný autoohrievač je ideálnym pomocníkom na dlhé cesty autom. Zapnutím prístroja do zásuvky zapaľovača v automobile môžete jednoducho ohriať pokrm dieťaťa bez potreby zastavovania. Na ohrievanie nepotrebujete vodu. Vďaka termostatu, ktorý stráži teplotu jedla,
nemôže dôjsť k prehriatiu jedla. Autoohrievač Baby Ono funguje súčasne ako termoobal, ktorý vďaka termoizolačnej fólii udržuje stálu teplotu pokrmu po dlhú dobu. Termoobal obsahuje vrecko a úchyty na zips, vďaka ktorým ho môžete pripnúť napr. na kočík. Autoohrievač je možné použiť takmer pre všetky typy fliaš alebo fliaš s jedlom.

Doplňujúce informácie:

  • Obsah balenia: 1.topný vankúšik; 2. kábel DC 12V (dĺžka max.45 cm) vrátane náhradnej poistky; 3. termostat; 4. termoobal; 5. úchytky; 6. náhradná poistka.
  • Doba ohrievania: cca 20 minút (fľaša 200 ml).
  • Rozmery: 11 × 23 × 11 cm.

Pre Vaše najmenšie ďalej odporúčame:

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ prístroja multifunkčný prístoj
Napájanie autozapaľovania DC 12V
Farba sivá/modrá

Alternatívne produkty

Reer Ohrievač Simply Hot

Reer Ohrievač Simply Hot

Hodnotenie: 4,5
15,95 €

13,45 €

Reer Ohrievač Simply hot je ohrievač dojčenských fliaš, ktorý vám spríjemní pripravovania jedál pre vášho potomka. Pre fľaše a nádoby s príkrmami s priemerom až 70 mm.