ProBioBED CLASSIC 250 litrov, 6,5 kg - bezprašná sterilná podstielka

ProBioBED CLASSIC 250 litrov, 6,5 kg - bezprašná sterilná podstielka

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Akcia
Bezprašná sterilná hoblinová podstielka zo smrekového dreva. Jedinečný pomer MNOŽSTVO / KVALITA / CENA. Je vhodná pre morčatá, škrečky, myši, ježkov, plazy, králiky, vtáky a ďalších maznáčikov. Vysušené smrekové hobliny neobsahujú žiadne chemické prímesi, spojivá či aromatika. Objem 250 l Celý popis
7,90 €
Vrátane DPH
6,39 €
-19%
Platí do 30.12.2021 alebo do vypredania

Skladom u partnera 5+ kusov

14.12.2021 - 15.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu ProBioBED SK

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100066993683

Popis

Podstielka zo smrekových hoblín je určená pre hlodavce, morčatá, škrečky, myši, ježkov, plazy, králiky, vtáky a mnoho ďalších maznáčikov v domácom chove. Výhodou pre chovateľa je optimálna veľkosť balenia. Balík má rozmery 40 × 40 × 30 cm, takže nezaberie veľa miesta. V jednom balíku je stlačených 250 l steliva. Toto množstvo materiálu Vám umožní opakované podstlanie príbytku Vášho maznáčika.

Objem nie hmotnosť podstielky je pre Vás kľúčový parameter pri posudzovaní ekonomickej výhodnosti steliva. Napríklad, ak má váš maznáčik príbytok o rozmere 50 × 50 cm a výška podstielky bude 5 cm, tak na jedno podstlanie potrebujete približne 12,5 litrov podstielky. Jeden balík hobliny Vám vydrží až na 20 výmen.

ProBioBED CLASSIC 250 l je podstielka, ktorá je zľahka lisovaná. Hobliny tak nie sú vystavené veľkému tlaku a preto nedochádza k ich nalámaniu. Materiál je vzdušný a pružný. Tieto výhody oceníte najmä pri chove drobných hlodavcov a menších zvierat. Vzdušná podstielka simuluje prirodzené prostredie v prírode, ako je opadané lístie, kúsky drobných konárov, suchej trávy a ďalších zvyškov organickej hmoty, ktorá je pre tento druh zvierat prirodzeným útočiskom a miestom pre odpočinok.

Smrekové drevo, z ktorého sú hobliny vyrobené, prináša ako stelivo niekoľko výhod, a to ako pre zvieratá samotné, tak pre chovateľov. Predovšetkým sa jedná o materiál, ktorý je pre ich život prirodzený vo voľnej prírode. U sterilných a suchých hoblín máme záruku, že neobsahujú nebezpečné baktérie a mikroorganizmy. Navyše zaručujú maximálnu savosť. Ak by sa nejaké patogény predsa len objavili, nie je tento druh steliva ideálnym prostredím k ich množeniu a navyše môžete použiť ochrannú probiotickú podstielku PLUS.

Podstielka z hoblín pre drobné zvieratá nie je len podkladová vrstva, ale slúži im aj ako celodenný úkryt. V hoblinách si Váš maznáčik dokáže ľahko behom krátkej doby vyhrabať pelech pre tak obľúbený a nevyhnutný spánok. Vďaka tomu, že je podstielka bezprašná, nedráždi oči a ani dýchacie cesty.

Ako používatelia a chovatelia iste oceníte, že vysušené hobliny skvele a veľmi rýchlo nasakujú prípadné nečistoty. Dobre sa s nimi manipuluje, ľahko sa podstielajú, neprášia, dobre sa skladujú a príjemne voňajú živicou. Sú biologicky odbúrateľným odpadom, ktorý sa ľahko recykluje a kompostuje.

Hoblinové podstielky sú vyhľadávaným stelivom taktiež pri chovu psov a odchovu šteniat. Materiál vďaka svojim vlastnostiam a vysokej savosti poskytuje skvelý komfort predovšetkým pre šteňatá. Pružné hobliny sú vhodná podkladová vrstva pre prvé kroky Vášho psíka.

Hobliny sú vynikajúcim materiálom do prepravných boxov. Vysoká savosť a bezprašnosť zaručí maximálny komfort pri transporte na dlhé vzdialenosti. Rýchlosť prípadnej výmeny podstielky zbytočne chovateľa nezdržuje.

Podstielky pre Vás vyrábame každý deň a každý deň zásielky expedujeme. Svoje balenie môžete mať u seba doma už zajtra.

Smrekové hobliny sú vysušené, vysterilizované a následne mechanicky odprášené. Ako bolo uvedené vyššie, sú stlačené a zabalené do veľmi praktického hermeticky uzavretého balenia.

ProBioBED CLASSIC 250 litrov (6,5 kg) ponúka skvelý pomer medzi množstvom, kvalitou a cenou.

Podstielka neobsahuje žiadne chemické prímesi, spojivá či aromatika a vôňa smrekového dreva celkom iste spríjemní deň každému zvieraciemu maznáčikovi. 

Materiál možno využiť aj na záhradke v kvetináči alebo pri zazimovaní rastlín.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

·       Vlhkosť podstielky je max. do 12 %.

·       Celkový objem podstielky po rozbalení je minimálne 250 l.

·       Objem balíka je 48l.

·       Hmotnosť balíka sú 6,5 kg.

·       Rozmer balenia je 40 × 40 × 30 cm.

·       Hrubosť (výška) hoblín je do 1 mm (zjemnili sme frakciu).

·       Hobliny sa skladujú v suchu najlepšie v tme.

NAJVÄČŠIE PREDNOSTI SÚ:

·       Úspora miesta pri skladovaní.

·       Jednoduchá manipulácia (hmotnosť balíka podstielky sú 6,5 kg).

·       Nízka vlhkosť steliva (nepresahuje 12 %).

·       Sterilizácia hoblinovej podstielky prebieha pri teplotách 200 – 250 ° C.

·       Minimálna prašnosť a maximálna šetrnosť k dýchaciemu traktu zvierat.

  • ·       Štruktúra, dĺžka a sila hoblín vytvárajú pružnú vrstvu a chránia končatiny a pokožku zvierat pri pohybe i odpočinku.