Nefdesanté List olivy - 100% šťava z listov olivovníka európskeho 500 ml

Nefdesanté List olivy - 100% šťava z listov olivovníka európskeho 500 ml


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

100% pasterizované šťava z listov olivovníka európskeho. Šťavu vyrobená zo starostlivá vybraných listov olivovníka európskeho tej najvyššej kvality. Šetrná pasterizácia zachováva Všetky ho vlastnosti Ako ai chuť čerstvo vytlačenej šťavy. Celý popis

10.3
10,30 € Vrátane DPH
Na sklade 5+ kusov

Kód: 100002673497

Popis

Popis produktu

100% pasterizované šťava z listov olivovníka európskeho.

Šťavu vyrobená zo starostlivá vybraných listov olivovníka európskeho tej najvyššej kvality. Šetrná pasterizácia zachováva Všetky ho vlastnosti Ako ai chuť čerstvo vytlačenej šťavy.

Odporúčaná denná dávka 30 ml obsahuje šťavu z listov olivovníka európskeho (Olea europaea) štandardizovaný na obsah oleuropein 75 mg.

Výživové údaje na 100 ml: energia 17 kJ (4 kcal):

  • tuky <0,10 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,00 g,
  • sacharidy 1,00 g, z toho cukry 0,20 g,
  • bielkoviny <1,00 g,
  • soľ 0,01 g.
Dávkovanie:

30 ml (cca 2 polievkové lyžice) denne. Vzhľadom na intenzívnu chuť, možno rozriediť vodou Alebo ovocnou šťavou, v pomere 1: 1 Alebo väčšom. Denné dávky možno užiť jednorazovo Alebo v menších dávkach, pred jedlom.

Balenie:

500 ml

Upozornenie:

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmiem presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať Ako náhrada rozmanitej stravy. Výživové doplnky sa musíte uskladňovať mimo dosahu malých detí.

Skladujte v suchu pri teplote do 25 ˚C a chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Po otvorený Uchovávajte v chladničky v pôvodnom obale do spotrebovaním obsahu, maximálne 20 dní. Pred použitím pretrepať.

Vzhľadom na obsah prírodných zložiek – farba, vôňa a chuť jednotlivých šarží sa mozu odlišovať. Moze sa vytvorit Prirodzená usadenina. Nemá to žiadny vplyv na kvalitu a účinok produktu.


Zloženie v 1 kapsuli:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Oliva európska (Olea europaea, šťava z listov)

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Štítok Bez laktózy, Bez lepku, Bez pridaného cukru, Vege, Vegán
Zdravá výživa Čo nám eú zakázala zaradiť, Šťavy