ozobot OZOBOT BIT Construction Kit

ozobot OZOBOT BIT Construction Kit

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Posuňte výučbu programovania a robotiky s OZOBOT BIT na novú úroveň. Stačí len použiť stavebnicu OZOBOT BIT Construction Kit, ktorá premení vášho Ozobota na osobné postavu s príbehom. Vašou úlohou bude v úlohe vysokozdvižného vozíka prevážať drevené debny do určitého priestoru. Celý popis
21 €
Vrátane DPH
Partner: Popron.sk

Skladom u partnera Posledný 1 kus

7.7.2022 - 8.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Popron.sk

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 6454634

Popis

Posuňte výučbu programovania a robotiky s OZOBOT BIT na novú úroveň. Stačí len použiť stavebnicu OZOBOT BIT Construction Kit, ktorá premení vášho Ozobota na osobné postavu s príbehom. Vašou úlohou bude v úlohe vysokozdvižného vozíka prevážať drevené debny do určitého priestoru. Po ceste však často narazíte na TNT výbušniny, ktorým je potrebné sa vyhnúť alebo je odviezť na bezpečné miesto. K tomu všetkému vám postačí len Construction Kit, v ktorom nájdete všetky potrebný skiny, nálepky a rozšírenie pre vášho Ozobota. Jednotlivé mapy s príbehom si stiahnite a vytlačte z webu výrobcu.

Príslušenstvo Construction Kit je kompatibilný a určené len pre OZOBOT BIT.

Vlastnosti:
Interaktívne a výuková stavebnica pre OZOBOT BIT
Výučba programovania a robotiky
Podporuje technické a kreatívne zručnosti
Možnosť prispôsobenia a úpravy podľa užívateľa
Vhodné do škôl a hobby krúžkov

Obsah balenia:
4× papierové oblečky a rozšírenie pre OZOBOT BIT
2× silikónové návleky
6× plastové bloky
2× sada nálepiek
1× sada doplnkov

V roku 2012 Nader Hamdi prichádza s malým robotom, ktorého jeho desaťročná dcéra pomenováva Ozobot. Po 2 rokoch vývoja je robůtek predstavený na najväčšom veľtrhu spotrebnej elektroniky v Las Vegas. Od tej doby spoločnosť Ozobot vyrába zábavné programovateľné roboty pre nastupujúce generácie.

Misia Ozobotů spočíva v inšpirácii mladých ľudí k vývoju nových technológií, namiesto ich pasívneho využívania. V súčasnosti celý koncept Ozobot dokonale napĺňa princípy STEAM vzdelávanie – prepojenie polytechnických odborov a kreatívneho prístupu s cieľom rozvoja udržateľnej budúcnosti.