IK Stav Číra epoxidová živica PRO 5kg

IK Stav Číra epoxidová živica PRO 5kg

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Krištáľovo čistá živica ktorú použijeme na vylievanie šperkov, stolov, popolníkov alebo na zaliatie spomienkových predmetov všetkého druhu. Veľmi jednoduchá aplikácia a možnosťou pigmentovania. Vďaka dlhšej dobe spracovania sa zo živice odstráni väčšina bubliniek ešte pred jej vytvrdnutím. Celý popis
119 €
Vrátane RP a DPH
Partner: IK Stav

Skladom u partnera 5+ kusov

12.7.2022 - 13.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu IK Stav

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 11850670

Popis

Rokmi overený produkt ktorý si už osvojilo množstvo zákazníkov. Každý mesiac zákazníci spracujú desiatky kíl bez problémov na vlastné účely.

Produkt sa skladá z presne odváženej zložky A a zložky B pričom ich stačí iba zmiešať v tretej nádobe a aplikovať na povrch.

V prípade zalievania dreva a pórovitých predmetov odporúčame polovicu materiálu použiť ako penetráciu aby sa zabránilo vzniku bublín z pórov.

Spotreba: cca 1,5 kilogramu na meter štvorcový 1 mm hrúbke vrstvy

Vzhľad: číra kvapalina

Balenie: obsahuje zložku A – 3 850g živice + B – 1 150g tvrdidla

Príprava podkladu:

suchý max. 4% zvyškovej vlhkosti, čistý, odmastený a zbavený mechanických a nesúdržných nečistôt (prach po brúsení atď.). Nevytvrdnutú kompozíciu je možné z povrchu náradia umyť acetónom.

 

Spracovanie:

V hmotnostnom pomere 100 A: 30 B si zmiešame zložky v tretej nádobe. Miešame po dobu dvoch minút. Odporúčaná teplota podkladu i oboch zložiek pred zmiešaním je +15 ° C. Premiešať zložku A a vmiešať zložku B. Pri miešaní je nutné obmedziť primiešavanie vzduchu do hmoty. Premiešanie oboch zložiek sa vykonáva mechanicky napr. elektrickou vŕtačkou s vretenovým miešadlom(max 200ot min.).