Rollei Stativ Monkey Pod, čierna

Rollei Stativ Monkey Pod, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kompaktný statív pre fotoaparáty, možnosť tvarovania nôh do požadovanej polohy, možno umiestniť na prakticky akékoľvek miesto, nohy potiahnuté komfortné penou zaistí zvýšenie pevnosti držanie a upnutie, maximálna výška 27 cm, statív unesie záťaž až 1 kg, čierna farba. Celý popis
Partner: CZC.cz
14,81 €
Vrátane DPH
14,63 €

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067177834

Popis

Statív Rollei Monkey Pod

Flexibilné a prenosný statív vám umožní robiť snímky v akomkoľvek prostredí. Vďaka jednoduchej tvarovateľnosti základne je zaistená vysoká stabilita celého statívu bez ohľadu na okolitý terén. To oceníte predovšetkým pri fotografovaní v prírode alebo pri robení záberov krajiny. A to bez nutnosti neskôr orezávať okraje objektov, ktoré na snímke nemajú čo robiť.

Svoje uplatnenie nájde aj v domácnosti, napríklad pri najrôznejších domácich oslavách či zachytávanie okamihov s rodinou či priateľmi. Tento statív vám umožní umiestniť zariadenie do požadovanej polohy a uhla pre využitie dorazov svetla a vytvorenie požadovanej expozície. Vďaka odľahčenej konštrukcii z hliníka je zaistená nízka váha pre jednoduché prenášanie a komfortné cestovanie.