TropiClean Oral Kit Medium / Large - gél s kefkami

Hodnotenie: 5 8 hodnotení Značka: TropiClean Náš kód: 767010

TropiClean Oral Kit Medium / Large - gél s kefkami

Dokonalá čistiaca sada na zuby pre stredné a veľké plemená psov , ktorá obsahuje gél, kefku na prst a kefku s trojitou hlavou. Celý popis

10.2
5 8

10,20 € vrátane DPH

Náš kód: 767010

2 užívateľské recenzie

Hodnotenie: 4
  • Lubomír Z., Brno

Gel výborný, dobře snášenlivý, kartáčky špatné, řídké, nepoužitelné. L.

Hodnotenie: 5
  • Martina P., Praha 9

Kartáček dobrý, ale pasta psovi nechutná, je hodně aromatická a štiplavá

Popis

Popis produktu

Profesionálna súprava pre precíznu starostlivosť o psí chrup!

Kompletná sada obsahuje kefku Tripleflex s jedinečnou trojitou hlavicou pre dokonalé vyčistenie každého zuba a to zo všetkých strán, Clean Teeth Gel, ktorý pomáha znižovať a obmedzovať tvorbu plaku a zubného kameňa a prstová kefka pre jemné dočistenie a premasírovanie ďasien.

Sada obsahuje:

  • Cleen Teeth Gel – gél: na čistenie zubov, pomáha znižovať a obmedzovať tvorbu plaku a zubného kameňa. Gél ničí baktérie, ktoré spôsobujú zlý dych, tvorbu zubného kameňa a zápal ďasien.
  • Kefka na prst QuickFinger: s gumovými štetinkami na čistenie zubov a masírovanie ďasien.
  • Kefka Tripleflex – zubná kefka s trojitou hlavou zubami najúčinnejšie vyčistí z všetkých strán.

Spôsob použitia:

  • Naneste malé množstvo gélu na kefku, ktorý Vám a Vášmu psovi viac vyhovuje a krúživými pohybmi zuby jemne vyčistite. Nikdy nepoužívajte pastu určenú pre ľudí, ktorá by mohla podráždiť zvieraťu žalúdok. Zuby čistite 1× denne večer. Po aplikácii sa zviera začne olizovať, čo je úplne normálne a pomáha to premiešať gél so slinami a dostať gél všade, kde je to potrebné. Pre maximálny efekt by zviera nemalo 30 minút pred a 30 min po aplikácii jesť ani piť. V prípade správneho použitia začína gél pôsobiť okamžite. Spravidla po 30 dňoch je možné prejsť na aplikáciu 2× týždenne na zaistenie prevencie tvorby povlaku a zubného kameňa.

Zloženie:

  • Purifikovaná voda, glycerín, kukuričný alkohol, prírodné mäta, carbopol, prírodný čistiaci prostriedok, šťava z aloe vera listov, chlorofylín, výťažok z listov zeleného čaju

Upozornenie:

  • Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyvinuté pre psov a mačky. V prípade zasiahnutia očí ich dôkladne vypláchnite veľkým množstvom vody. V prípade požitia vypite 2 poháre vody. Rozhodnutie o schválení pre veterinárny prípravok má číslo 146–10 / C.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ starostlivosť o zuby
Mačky nie
Psi áno
Vtáctvo nie
Hlodavci nie
Kone nie
Objem 0.05 l