10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Orozyme enzymatická zubná pasta pre psov s kefkou

Orozyme enzymatická zubná pasta pre psov s kefkou

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Enzymatický zubný gél spolu so zubnou kefkou na prst. 70g.
14 €
Tovar od: Crazy Paws
14 €
Získajte dopravu ZADARMO so

6.8.2024 na výdajnom mieste
1.8.2024 na vašej adrese

PopisOROZYME® Oral Hygiene Gél obsahuje prirodzene sa vyskytujúce enzýmy, ktoré zabraňujú množeniu baktérií zodpovedných za vznik zubného plaku. Peroxidázový systém – enzymatický komplex obsiahnutý v slinách – pomáha udržať rovnováhu mikroorganizmov v dutine ústnej. Vzhľadom na to, že jeho účinnosť sa mení s úrovňou produkcie slín, ktorá môže byť ovplyvnená celkovým zdravím, stravou a vekom, je dobré tento systém doplniť. OROZYME® Oral Hygiene Gél obsahuje navyše surfaktanty, ktoré zaručujú jeho zachytávaniu na povrchu zubov a ďasien. Enzymatický komplex preniká do povlaku, pomáha ho rozrušiť a zabraňuje tvorbe ďalšieho. Jemná abrazíva v géle, mechanické pôsobenie slín a jazyk pomáhajú odstrániť zubný povlak z povrchu zubov.


Zloženie: enzymatický komplex: amyláza, glukóza-oxidáza, tiokyanatan draselný, laktoferín, laktoperoxidáza, lyzozým, superoxid dismutáza; jemná abrazíva; neiónové surfaktanty; farbivá.


Aplikuje sa raz denne (s kefkou alebo bez kefky) podľa veľkosti zvieraťa.


Psy: podávajte priamo do ústnej dutiny alebo zmiešajte s malým množstvom krmiva.


Mačky: aplikujte priamo do dutiny ústnej alebo na predné labky, kde mačky gél olízajú. S tubou sa dodáva aj aplikačný nástavec, ktorý uľahčuje aplikáciu u mačiek a malých zvierat.


Balenie obsahuje silikónová kefku na prst pre ľahšie čistenie zubov psov a mačiek. Na jemné štetinky na konci kefky môžete použiť zubný gél pre dôslednejšiu aplikáciu.