ProDen PlaqueOff Animal 60 g

ProDen PlaqueOff Animal 60 g

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Pre zdravé zuby a ďasná. Prelomový prostriedok v starostlivosti o zuby a ďasná psov a mačiek, ktorý potláča zápach z tlamy, odstraňuje zubný povlak a redukuje zubný kameň.
Celý popis
21,80 €
Vrátane DPH
19,10 €
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
30.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 583476

Popis

PlaqueOff ™ Animal je 100 % prírodný produkt určený pre psy a mačky, ktorý :

  • Potláča zápach z papule
  • Redukuje zubný kameň
  • Odstraňuje zubný plak

Zlepšenie nastáva v rozmedzí 3 – 8 týždňov.

PlaqueOff ™ Animal je prelomový prostriedok v starostlivosti o zuby a ďasná psov a mačiek. Významne obmedzuje zubný plak a zubný kameň a odstraňuje zápach z papule. Prípravok je vo forme prášku a preto sa ľahko pridáva do bežnej potravy.

PlaqueOff ™ Animal na rozdiel od ostatných metód odstraňovania zubného plaku pôsobí prípravok systematicky. Cez zažívací trakt sa dostáva do krvného riečiska a z neho potom do slín, kde rovnomerne pôsobí na ďasná a na všetky zuby. Ovplyvňuje schopnosť zachytávanie baktérií, ktoré sa podieľajú na vzniku zubného povlaku a zmäkčuje už vytvorený zubný kameň. Klinické štúdie vykonané na ľuďoch preukázali, že akumulácia látok na zubnej sklovine je redukovaná až o 88 % a zubný kameň buď úplne zmizol, alebo sa stal veľmi poréznym a tak ľahko odstrániteľným.

Látky obsiahnuté v prípravku PlaqueOff ™ Animal :

  • Morská riasa Ascophyllum nodosum (D1070™) : u morskej riasy Ascophyllum nodosum bol preukázaný revolučný účinok na baktérie v papuli, ktoré spôsobujú zápach tlamy, zubný plak, zubný kameň a krvácania ďasien. V prípravku PlaqueOff ™ Animal je riasa Ascophyllum nodosum pestovaná v čistých severských moriach pri pobreží Nórska a Islandu. Riasy sú schválené WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), FDA (Americký ústav pre kontrolu potravín a liečiv) a FAO (Organizácia Spojených národov pre potraviny a poľnohospodárstvo). Schválené ako GRAS (všeobecne klasifikované ako bezpečné).

Prípravok je bez umelých farbív, lepku a cukru.

PlaqueOff ™ Animal odporúčame podávať :

  • Psom a mačkám, ktoré majú problémy so zubným kameňom
  • Preventívne pre zabránenie vzniku zubného plaku a zubného kameňa
  • Predovšetkým malým plemenám psov

Dávkovacia tabuľka :

. [ line ]

Hmotnosť psa / mačky Denná dávka Balenie 60 g vystačí na
----------------------------    
Psy & mačky do 10 kg 1 / 2 – 1 odmerka 4 – 8 mesiacov
Psy 10 – 25 kg 1 – 2 odmerky 2 – 4 mesiace
Psy nad 25 kg 2 – 3 odmerky 2 mesiace

Ak nedôjde k zlepšeniu počas 3 – 8 týždňov, zvýšte dennú dávku

Spôsob použitia : prípravok nasypte raz denne na granuly či na varenú alebo konzervovanú stravu.

Dĺžka užívania: Liek by sa mal podávať pravidelne podľa odporúčaného dávkovania, inak sa problémy so zubným povlakom a kameňom znovu navrátia. Pre malé psy a mačky vydrží jedno baleni (60 g) až 8 mesiacov, pre väčšie psy 2 mesiace.

Veterinárny prípravok je schválený ÚSKVBL pod číslom 078–09/C.