KAY kefa obojstranná plastová
5 €

Obojstranná kefa disponuje nylonovými štetinami pre odstránenie nečistôt a drôtenými štetinami. Tie sú zakončené guličkami, ktoré umožňujú ľahké včesanie prírodných olejov. Pravidelné vyčesávanie zaisťuje čistú a lesklú srsť. KAY kefa dvojstranná plastová je ideálnym doplnkom pre všetky plemená psov.

KAY hrebeň hustý 21 cm
3,80 €

Praktický hrebeň disponuje hustými kovovými zubami, ktoré pomôžu udržať srsť čistú a lesklú. KAY hrebeň hustý 21 cm je vhodným doplnkom pre psov s dlhou a polodlhou srsťou.

KAY hrebeň striedavý 21 cm
3,80 €

Praktický hrebeň disponuje kovovými hrotmi dvoch dĺžok, ktoré odstraňujú odumretú srsť a nečistoty z podsady. Súčasťou je ergonomicky tvarovaná rukoväť pre ľahkú manipuláciu. KAY hrebeň striedavý 21 cm neťahá a je vhodným doplnkom pre psov s dlhou a polodlhou srsťou.

KAY hrebeň vyčesávacia
10,90 €

Hrebeň disponuje hustými kovovými zubami, ktoré odstraňujú odumretú srsť z podsady a pomáha redukovať pĺznutie až 90%. Pravidelné vyčesávanie zaisťuje čistú a lesklú srsť. KAY hrebeň vyčesávacia je ideálnym doplnkom pre všetky plemená psov, mačky aj kone.

KAY kefa jednostranná drôtená, guľatá
4,60 €

Jednostranná kefa disponuje ergonomicky tvarovanou plastovou rukoväťou s protišmykovým povrchom. Pravidelné vyčesávanie zaisťuje čistú a lesklú srsť. KAY kefa jednostranná drôtená, guľatá je ideálnym doplnkom pre všetky plemená psov.

KAY kefa masážna na ruku jemná 13 cm
3,80 €

Gumový kefa zabezpečuje stimulačný masáž kože. Tiež je ideálny pri kúpaní, kedy pomáha šampónovať a čistiť srsť. Najlepší spôsob vyčesávanie vykonáte dlhými oblúkovými ťahmi po povrchu srsti. KAY kefa masážna na ruku jemná 13 cm je vhodným doplnkom pre psov všetkých plemien.

KAY hrebeň proti parazitom 21 cm
3,80 €

Hrebeň pomáha vďaka svojim zaobleným a hustým štetinám odstraňovať parazity ako sú blchy a roztoče. Súčasťou je plastová rukoväť s protišmykovým gumovým povrchom. KAY hrebeň proti parazitom 21 cm je vhodným doplnkom pre všetky plemená psov.

KAY kefa jednostranná drôtená
4,60 €

Jednostranná kefa disponuje jemnými drôtenými štetinami, ktoré odstránia prach, podsadu a odumretú srsť. Pravidelné vyčesávanie zaisťuje čistú a lesklú srsť. KAY kefa jednostranná drôtená je ideálnym doplnkom pre všetky plemená psov.

KAY kefa masážna na ruku hrubá 12 cm
5,40 €

Gumový kefa zabezpečuje stimulačný masáž kože. Tiež je ideálny pri kúpaní, kedy pomáha šampónovať a čistiť srsť. Najlepší spôsob vyčesávanie vykonáte dlhými oblúkovými ťahmi po povrchu srsti. KAY kefa masážna na ruku hrubá 12 cm je vhodným doplnkom pre psov všetkých plemien.