Menforsan Prírodný šampón proti svrbeniu s Tea Tree 300ml

Menforsan Prírodný šampón proti svrbeniu s Tea Tree 300ml

Prírodný šampón pre všetky psie plemená, ktorý napomáha pri riešení problémov s svrbením, podráždením alebo dlhodobých problémov s kožou. Celý popis
8,20 €
Vrátane DPH
7,59 €
25,30 €/l
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Ihneď k odberu na 2 predajniach
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 764854

Popis

Nepríjemný pocit svrbenia veľmi dobre pozná každý z nás. Ale aj naši štvornohí priatelia tým občas trpia. Či už dôsledkom choroby, krátkodobého podráždenie alebo dlhodobých problémov s kožou, aj váš psík si bude chcieť oddýchnuť od nepríjemného svrbenia.

Psia koža je citlivá na rôzne podráždenia, vyrážky, poranenia či bodnutia hmyzom. Nepríjemné následky týchto problémov môžeme zmierniť týmto šampónom, ktorý má hojivé účinky na kožu aj srsť. Využíva účinné látky z oleja čajovníka austrálskeho, ktorého antiseptické a protizápalové účinky sú známe už mnoho rokov.

Šampón pre našich psích kamarátov vie zahojiť a zmierniť svrbenie, ktoré spôsobuje ďalšie problémy, ak sa psík škriabe. Svrbenie tiež psíka výrazne stresuje. Pri pravidelnom používaní mizne ako škrabance, tak aj svrbenie. Ďalej prestane vypadávať srsť a koža psíka bude krásne hydratovaná. Šampón má vyvážené pH a je obzvlášť doporučovaný pre psíkov, ktorí majú kožné problémy.

Návod na použitie:

  • Na mokrú srsť naneste dostatočné množstvo šampónu a masírujte, kým nevznikne pena. Nechajte ju chvíľu pôsobiť a opláchnite.