Green Leaf Bio šampón s Tea tree olejom Green Leaf 5 litrov

Green Leaf Bio šampón s Tea tree olejom Green Leaf 5 litrov

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
BIO medikačný šampón bez parabénov a silikónov s Tea tree olejom. Koncentrát 1:20. Celý popis
59,99 €
Vrátane DPH
Partner: Crazy Paws

Skladom u partnera 2 kusy

1.12.2021 - 2.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100050329766

Popis

Profesionálny jemný BIO šampón odporúčaný pre psov s citlivou a problémovou pokožkou. Obsahuje jemné čistiace zložky, výťažky z kokosového orecha, ktoré zabezpečujú vynikajúce čistiace účinky a zároveň sú šetrné k pokožke. Výťažok z jericho ruže podporuje hydratáciu pokožky a upokojuje svrbenie. Pridanie vysokého množstva extraktu z listov Aloe pomáha regenerovať poškodenú pokožku a pomáha ju regenerovať. Šampón obsahuje olej z čajovníka povestný pre antimikrobiálne, antifungálne a protizápalové vlastnosti. Pravidelné kúpanie s týmto šampónom necháva srsť čistú, lesklú, zdravo vyzerajúcu a poskytuje dokonalú vlhkosť pokožky. Šampón neutralizuje nepríjemný zápach, ktorý sa môže vysktnúť v dôsledku kožných problémovi.

Zloženie:  voda, jemné čistiace zložky pochádzajúce z kokosového orecha, výťažok z jericho ruže, extrakt z listov aloe, olej z čajovníka potravinárske konzervačné látky (sorbát draselný, benzoát sodný)

Riedenie: šampón môžete riediť v pomere 1:20. Silný koncentrát.

Návod na použitie: dôkladne navlhčite psiu srsť a naneste šampón. Votrite do srsti na celom povrchu tela. Nechajte pôsobiť niekoľko minút. Dôkladne vymyte a vysušte.

Objem: 5 litrov.