Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Beaphar šampón proti svrbeniu 200ml

Beaphar šampón proti svrbeniu 200ml

Špeciálne vyvinutý šampón pre psy a mačky trpiacimi podráždením pokožky v dôsledku ekzémov, bodnutie hmyzom atď Celý popis
Už sa nepredáva
9,40 €
47 €/l
Tovar od: MALL
9,40 €
47 €/l

Popis

Šampón uľavuje hlbšiemu zanietenie, zvlhčuje pokožku a udržuje sviežu a žiarivú srsť. Jeho zloženie neutralizuje takmer všetky príčiny podráždenie pokožky. ** Vitamín E ** redukuje vplyv voľných radikálov na pokožku, extrakt z Aloe vera ju chráni proti dehydratácii a vyrovnáva povrch, vďaka čomu je redukované podráždenie pokožky. Olej z citrónovej trávy redukuje zapáleniu pokožky v dôsledku bakteriálnych procesov. ** Obsahuje MSM (Methyl Sulphonyl Methane) **, prírodné hypoalergénne prospešný pre zdravú pokožku a srsť, ktorý sa nachádza aj v mliečnych produktoch, zelenine a ovocí. MSM podporuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky, zabraňuje alergickým reakciám vďaka odstráneniu agresívnych voľných radikálov, toxických ťažkých kovov, toxínov a iných organických chemikálií, ktoré môžu spôsobiť alergie. MSM preniká do pokožky a srsti, posilňuje vlasové korienky a robí srsť jemnú a žiarivú. Šampón je pH neutrálny.

Použitie: namočte srsť teplou vodou a vmasírujte šampón, až sa vytvorí pena. Nechajte pôsobiť 2 – 3 minúty a potom dôkladne opláchnite.