Beaphar šampón proti svrbeniu 200ml
10,30 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Špeciálne vyvinutý šampón pre psy a mačky trpiacimi podráždením pokožky v dôsledku ekzémov, bodnutie hmyzom atď

Ferplast samočistiacia kefa GRO 5956
10,20 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Samočistiaca vyčesávacia kefa pre psy a mačky.

Menforsan Penový šampón s Aloe Vera pre psov i mačky 200ml
10,90 € 10,30 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Penový šampón vhodný pre miláčikov, ktorí sa nemôžu kúpať – šteňatá po očkovaní, zvieratá v rekonvalescencii. Absorbuje prebytočnú mastnotu, nečistoty a pachy. Ideálne je tiež pre čistenie labiek či iných špinavých plôch.

Duvo+ Rukavica na vyčesávanie srsti 2 in 1 21x15cm
9,70 €

DUVO+ Rukavica na vyčesávanie srsti 2 in 1. Konce mäkkej gumy masírujú pokožku a odstraňujú všetku odumretú kožu. Špeciálne hroty z mäkkej gumy masírujú pokožku, stimulujú krvný obeh a dodávajú srsti lesk. Vhodná pre všetky typy domácich zvierat, tiež pre citlivé a…

Duvo+ Rukavica na vyčesávanie srsti 24x19cm
6,90 €

DUVO+ Rukavica na vyčesávanie srsti 24×19cm Kompletná starostlivosť o srsť vášho psa alebo mačky. Táto rukavica je vhodná pre ľavákov alebo pravákov.Konce mäkkej gumy masírujú pokožku a odstraňujú všetku odumretú kožušinu a prach. Rukavice navyše stimulujú krvný tok a…

Wahl Elektrický pilník na pazúriky, na batérie Type PC-8676 3V
39,15 €

Špeciálna batériová (bezkáblová) brúska na pazúriky psíkov a mačiek. Príslušenstvo: 2ks brúsna hlava malá, 2ks brúsná hlava veľká, 2ks batérie
*dva rôzne rýchlostné stupne a chod doľava a doprava
*bezpečné a jednoduché skracovanie a začisťovanie pazúrikov
*Mini…

MOSER rukavica na vyčesávanie na krátkosrsté plemená
13,79 €

Mäkké gumové štetiny účinne odstránia nečistoty, voľnú srsť a podsad u krátkosrstých plemien. Odporúča sa najmä pri zmene letnej či zimnej srsti. Poskytuje zároveň jemnú masáž a tým podporuje krvný obeh.Tiež ideálny na šampónovanie.
Zaisťuje lesklú a zdravú srsť, …

Duvo+ Clipper Bezdrôtový strihací strojček 7W
85 € 72,25 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Strihací strojček Duvo + Clipper je výkonný nabíjateľný a bezdrôtový strihací strojček pre každodenné intenzívne používanie. Táto profesionálna sada sa skladá z ostrých nožov, nabíjacej stanice, oleja a čistiacej kefky. Odnímateľné žiletky pre rýchle čistenie a výmen…

Duvo+ Kefa s dávkovačom šampónu 8x12cm
10,51 €

Umývanie psa nikdy nebolo také jednoduché, ako pomocou kefy Duvo + Shampoo. Naplňte kefu šampónom a psa pohodlne umyte. Kefa sa perfektne zmestí do dlane. Zuby z mäkkej silikóny odstraňujú nečistoty a odumretú srsť a masírujú pokožku. Vhodný pre všetky typy srsti.

EBI NOIR CLAW SCISSORS LARGE ca.16x6cm
15,89 €

Zastrihávač pazúrikov vyrobený z pozinkovanej nerezovej ocele určený na hrubé a tvrdé pazúriky. S nastavením dĺžky strihania. Vhodné pre psov a mačky. Pozor! Nebezpečenstvo úrazu! Skladujte mimo dosahu detí!

Wahl SHOWMAN Dirty Beastie 32:1 5l
88,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Šampón pre zvieratá, s hlboko čistiacou formulou. 32:1 super koncentrát. Inšpirovaný prírodou a Wahl ho zdokonalil. Čistí a zároveň zmierňuje pach srsti. Dokonalá formula, ktorá spája extrakty broskyne, hrušky, kvetu mučenky a kivi. Účinne čistí špinavú, matnú a hrubú sr…

Mesko Strihací strojček na zvieratá Mesko MS 2826
29,99 €

Strihací strojček na zvieratá Mesko MS2826 je určený pre ľudí, ktorí sa radi starajú o svojich zvieracích domácich miláčikov a od svojich zariadení vyžadujú odolnosť a spoľahlivosť.

Adler Strihací strojček na zvieratá Adler AD 2823
34,99 €

Strihací strojček na zvieratá Adler AD2823 je určený pre ľudí, ktorí sa radi starajú o svojich zvieracích domácich miláčikov a od svojich zariadení vyžadujú odolnosť a spoľahlivosť.

Adler Profi strihací strojček na zvieratá Adler AD 2828
44,99 €

Ste šťastným majiteľom štvornohého priateľa? Hľadáte zariadenie, ktoré vám umožní rýchlo a efektívne sa postarať o jeho srsť? Bez ohľadu na to, či máte výstavného psa, ktorého srsť má mimoriadny význam, alebo veselého psíka, vy a váš maznáčik budete spokojní! Profi strihací strojček na zvieratá Adl.

Bimar Ionizačná kefa na srsť Bimar PSI 1
29,99 € 11,99 €

IONIZAČNÁ kefa pre úpravu srsti zvierat
záporné ióny eliminjú zápach srsti a odvádzajú statickú elektrinu
v balení 2 výmenné kefy
s tenkými štetinami
a so štetinami s hrotmi z mäkkej živice pre bezpečný kontakt s kožou zvieraťa
kefa je demontovateľná – umývateľná
môže sa či.

KAY hrebeň vyčesávacia

KAY hrebeň vyčesávacia

Hodnotenie: 4,8
10,90 € 9 €

Hrebeň disponuje hustými kovovými zubami, ktoré odstraňujú odumretú srsť z podsady a pomáha redukovať pĺznutie až 90%. Pravidelné vyčesávanie zaisťuje čistú a lesklú srsť. KAY hrebeň vyčesávacia je ideálnym doplnkom pre všetky plemená psov, mačky aj kone.

Dog Fantasy drôtená kefa, samočistiacia
9,30 € 9,20 €

Drôtená kefa disponuje čistidlom a odstraňuje zauzlenú srsť i podsadové chlpy. Pravidelné vyčesávanie zaisťuje čistú a lesklú srsť. Dog Fantasy drôtená kefa samočistiacia je ideálnym doplnkom pre dlhosrsté plemená psov.

KAY kefa jednostranná drôtená
4,60 € 3,70 €

Jednostranná kefa disponuje jemnými drôtenými štetinami, ktoré odstránia prach, podsadu a odumretú srsť. Pravidelné vyčesávanie zaisťuje čistú a lesklú srsť. KAY kefa jednostranná drôtená je ideálnym doplnkom pre všetky plemená psov.