Tweezerman Pinzeta Slant Mini (Varianta Flamingo)

Značka: Tweezerman Náš kód: 100002426458

Partnerský predaj

Tweezerman Pinzeta Slant Mini (Varianta Flamingo)

Pinzeta Slant Mini je menšia verzia klasickej a mnohokrát ocenenej pinzety Slant. Celý popis

13.2

13,20 € vrátane DPH

Náš kód: 100002426458

Popis

Popis produktu

Pinzeta Slant Mini je menšia verzia klasickej a mnohokrát ocenenej pinzety Slant. Jej šikmý hrot je tiež ručne brúsený pre maximálnu presnosť a optimálny výkon, ako u väčšej pinzety, zmestí sa však do každej kabelky a taštičky, kde je pripravená na okamžité použitie a hodí sa výborne aj na cesty alebo ako záložný pinzeta.

Vlastnosti:

  • nerezová oceľ,
  • 7 cm.
Ako používať:

Vytrhávajte chĺpky najlepšie po horúcej sprche alebo nahriatí pleti teplú žinkou, aby sa otvorili póry pokožky. Vždy uchopte iba jeden chĺpok tesne pri jeho bázy a jemne ho vytrhnite v smere rastu, aby ste zabránili jeho pretrhnutia. Po práci oblasť opláchnite studenou vodou alebo lepšie adstringentným roztokom, aby sa póry uzavreli. Vytrhávajte chĺpky rovno časťou hrotu pinzety, špičku pinzety možno použiť k presnému vytrhnutiu jemných chĺpkov alebo chĺpkov zarastených.

Po použití hrot pinzety vždy očistite vatou alebo handričkou s dezinfekčným roztokom, najlepšie s alkoholom, ktorý hrot pinzety zároveň účinne odmastí. Pinzetu chráňte pred pádom. Hrot pinzety vždy chráňte plastovým klobúčikom, ktorý je k nej priložený.

Náš tip:

Vyskúšajte aj ďalšie produkdy od značky Tweezerman !


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Varianta Flamingo

Diskusia

Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Položte otázku našim profíkom.

Položiť otázku