Revolution PRO Fixačný gél na obočie Ultimate Brow Gel 5,8 ml (Odtieň Soft Brown)

Revolution PRO Fixačný gél na obočie Ultimate Brow Gel 5,8 ml (Odtieň Soft Brown)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Akcia
Túžite po dokonale upravenom obočie, ktoré sa celý deň ani nehne? Spoznajte fixačný gél na obočie Ultimate, ktorý vydrží na obočie až po dobu 3 dní. Vysoko pigmentovaná gélová textúra definuje a fixuje obočie a vďaka obsahu vitamínu E podporuje jeho rast. Celý popis

Odtieň

default
default
default
default
11,40 €
Vrátane DPH
10 €
Platí do 30.11.2021 alebo do vypredania
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 2 kusy

2.12.2021 - 3.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100058270088

Popis

Túžite po dokonale upravenom obočie, ktoré sa celý deň ani nehne? Spoznajte fixačný gél na obočie Ultimate, ktorý vydrží na obočie až po dobu 3 dní. Vysoko pigmentovaná gélová textúra definuje a fixuje obočie a vďaka obsahu vitamínu E podporuje jeho rast.

Súčasťou produktu je mäkký aplikátor, vďaka ktorému ľahko nanesiete produkt na obočie, skosený štetec pre orámovanie obočie a špirálový kefka, s ktorým vyčešte chĺpky do požadovaného tvaru. Umožní rýchlu a presnú definíciu obočie. Vodeodolné zloženie s výdržou až 3 dni. Jednoduché a rýchle použitie.Ako používať:Pomocou aplikátora naneste malé množstvo gélu na obočie. Skoseným štetčekom vykreslite tvar obočia a potom ho vyplňte. Špirálovým kefkou vyčešte obočie do požadovaného tvaru.