Revolution PRO Fixačný gél na obočie Ultimate Brow Gel 5,8 ml (Odtieň Ebony)

Revolution PRO Fixačný gél na obočie Ultimate Brow Gel 5,8 ml (Odtieň Ebony)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Túžite po dokonale upravenom obočie, ktoré sa celý deň ani nehne? Spoznajte fixačný gél na obočie Ultimate, ktorý vydrží na obočie až po dobu 3 dní. Vysoko pigmentovaná gélová textúra definuje a fixuje obočie a vďaka obsahu vitamínu E podporuje jeho rast. Celý popis

Odtieň

default
default
default
default
11,80 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 4 kusy

9.12.2021 - 10.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100058270086

Popis

Túžite po dokonale upravenom obočie, ktoré sa celý deň ani nehne? Spoznajte fixačný gél na obočie Ultimate, ktorý vydrží na obočie až po dobu 3 dní. Vysoko pigmentovaná gélová textúra definuje a fixuje obočie a vďaka obsahu vitamínu E podporuje jeho rast.

Súčasťou produktu je mäkký aplikátor, vďaka ktorému ľahko nanesiete produkt na obočie, skosený štetec pre orámovanie obočie a špirálový kefka, s ktorým vyčešte chĺpky do požadovaného tvaru. Umožní rýchlu a presnú definíciu obočie. Vodeodolné zloženie s výdržou až 3 dni. Jednoduché a rýchle použitie.Ako používať:Pomocou aplikátora naneste malé množstvo gélu na obočie. Skoseným štetčekom vykreslite tvar obočia a potom ho vyplňte. Špirálovým kefkou vyčešte obočie do požadovaného tvaru.