di ANGELO cosmetics Sérum pre predĺženie a zhustenie rias No.1 Lash (Extend Serum) 6 ml

80%
Hodnotenie: 4
di ANGELO cosmetics

di ANGELO cosmetics Sérum pre predĺženie a zhustenie rias No.1 Lash (Extend Serum) 6 ml

80%
Hodnotenie: 4
di ANGELO cosmetics

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerNáš tip

Zabudnite na krátke, tenké a riedke riasy! Pomocou séra No. 1 Lash budú vaše oči atraktívnejšie než kedykoľvek predtým. Revolučné sérum No. 1 Lash je výnimočné svojou účinnosťou aj prevratnou technológiou, spočívajúce v použití peptidov – najmodernejších zlúčenín aminokyselín. Celý popis

73.9
4 2
73,90 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100000651748

Popis

Popis produktu

Zabudnite na krátke, tenké a riedke riasy! Pomocou séra No.1 Lash budú vaše oči atraktívnejšie než kedykoľvek predtým.

Revolučné sérum No.1 Lash je výnimočné svojou účinnosťou aj prevratnou technológiou, spočívajúce v použití peptidov – najmodernejších zlúčenín aminokyselín. Jedná sa o nanotechnológiu, ktorá lepšie ako iné prvky preniká do rasových buniek a tam pozitívne pôsobí na rast rias. Riasa rastie rýchlejšie a významne sa predlžuje doba rastu – trvá až o niekoľko mesiacov dlhšie, než vypadne. Tým môže dosiahnuť až 200% svojej pôvodnej dĺžky. U všetkých používateľov bez ohľadu na vek a pohlavie dochádza k intenzívnej stimulácii rastu rias. Vaše vlastné riasy začnú rásť, znásobí sa ich počet, maximálne sa predĺžia a zvýšia svoj objem.

Aktívne látky:

 • Palmitoyl pentapeptid 5 – revolučná zmes aminokyselín, pôsobiacich priamo na Fibroblast (základnú bunku väzivového tkaniva) a v kombinácii s nosičom, ktorý je v tomto prípade Palmitoyl, sa vďaka svojej štruktúre dostane do pokožky hlbšie, než ostatné molekuly. Palmitoyl pentapeptid 5 pôsobí na mihalnicové folikuly (bunky korienkov rias) a preniká do ich bunkovej štruktúry. Zaisťuje tak omladenie mihalnicovej cibuľky, zrýchlenie rastu rias a hlavne predĺženie doby rastu – riasa vypadne za oveľa dlhší čas ako zvyčajne. Preto má riasa možnosť sa celkovo predĺžiť a ľahučko nadobudnúť aj na svojom objeme, lebo rasová bunka produkuje viac vlákniny. Celkovo Palmitoyl pentapeptid 5 spôsobuje zvýšenie kvality vlastnej riasy, ktorá je pevnejšia, pružnejšia a môže dochádzať aj k jej ľahkému stmavnutiu.
 • Hydrolyzovaný keratín – zaisťuje hydratáciu pokožky a rias.
 • Panthenol – má pozitívny vplyv na rast rias, zvyšuje ich lesk, podporuje účinky látky pentapeptid 5.
 • Lecitín – stimuluje dýchanie pokožky okolo rasových buniek a reguluje bunkovú výmenu, ale tiež významne pozitívne ovplyvňuje mäkkosť a ohybnosť rias. Pôsobí ako „ochranný film“ proti všetkým vonkajším nepriaznivým účinkom.
 • Taurín, glukóza – dodávajú energiu, ktorá je potrebná pre intenzívnejší rast rias.
 • Ectoin – chráni bunky pred pôsobením stresových faktorov.
 • CAPRYLOYL Glycine – uľahčuje vstrebávanie aktívnych látok, redukuje starnutie pokožky očných viečok.
 • Inositol – predchádza vypadávaniu rias.
 • Naringin – dodáva energiu a zlepšuje prekrvenie pokožky pre intenzívnejší rast rias.
 • Copper gluconate – produkuje melanín, ktorý spôsobuje zafarbenie rias a zlepšuje pevnosť rias.
 • Kyselina azelaová – posilňuje riasy a zabraňuje ich vypadávaniu, napomáha rýchlej tvorbe nových rias.

Výsledky:

 • klinické štúdie preukazujú predĺženie rias pri každodennom pôsobení Palmitoyl pentapeptid 5 po dobu 4 mesiacov u všetkých testovaných vzoriek, a to na 20 až 170%. Plný efekt séra No.1 Lash však užívateľky zaznamenávajú po 6 až 8 mesiacoch každodenného užívania:
 • o 200% dlhšie riasy,
 • o 50% hustejšie riasy,
 • o 30% silnejšie riasy.
Ako používať:

Aplikátorom, namočeným v sére No.1 Lash, potrite horné aj spodné viečka v mieste, kde riasy vyrastajú. Je dôležité, aby sérum bolo nanesené priamo ku korienkom rias, netreba ním potierať samotné riasy. Sérum No.1 Lash sa nanáša na čisté, odlíčené a umyté viečko vždy na noc. Po zaschnutí (do 2 minút) môžete pokračovať v bežnej starostlivosti o očné okolie.

Upozornenie:

Množstvo 2,5 ml vydrží na 3 – 4 mesiace. Záleží na tom, či žena aplikuje po celú dobu na horné aj spodné viečko. Prvý efekt je znateľný už po cca mesiaci a plný efekt sa dosiahne do cca 3 mesiacov. Často však riasy ďalej rastú ešte ďalších niekoľko mesiacov. Obvyklá rýchlosť rastu je okolo 1 mm za mesiac a v priemere je dosiahnuté celkového predĺženia o 5 – 8 mm.

Sérum nemá žiadnu kontraindikáciu, takže ho môžu používať aj ženy tehotné či dojčiace. Vďaka svojmu zloženiu ho môžu používať aj ľudia, ktorí používajú súčasnú novinku „mesačné kontaktné šošovky“ – šošovky, ktoré sa nevyberajú po dobu až jedného mesiaca.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%