di ANGELO cosmetics Sérum pre predĺženie a zhustenie rias No.1 Lash (Extend Serum) 6 ml

80%
Hodnotenie: 4
di ANGELO cosmetics

di ANGELO cosmetics Sérum pre predĺženie a zhustenie rias No.1 Lash (Extend Serum) 6 ml

80%
Hodnotenie: 4
di ANGELO cosmetics

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Za 3 mesiace pravidelného používania séra No. 1 Lash Extend Serum, ktoré sa ľahko aplikuje, budú vaše riasy objemnejšie, pevnejšia, pružnejšia, zdravšie a až o 7 milimetrov dlhšia. Prvé výsledky účinkov séra uvidíte už po 4 týždňoch. Sérum funguje aj na obočie. Celý popis

76
4 2
76 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov
 

Kód: 100000651748

Popis

Popis produktu

Za 3 mesiace pravidelného používania séra No.1 Lash Extend Serum, ktoré sa ľahko aplikuje, budú vaše riasy objemnejšie, pevnejšia, pružnejšia, zdravšie a až o 7 milimetrov dlhšia. Prvé výsledky účinkov séra uvidíte už po 4 týždňoch. Sérum funguje aj na obočie.

Ako sérum funguje:

Sérum priamo vyživuje korienky rias i obočia. Navyše obsahuje unikátnu zmes nanopeptidů pre podporu ich rastu. Vďaka sére sa výrazne predlžuje rastová fáza a odďaľuje čas, kedy riasa prirodzene vypadne. Rast začnú aj jemné riasy, ktoré doteraz neboli vôbec vidieť. Vďaka tomu, rovnako ako obočie, viditeľne zhustnú. Vaše riasy budú vďaka sére výrazne dlhšie a objemnejšie.

Ako používať:

Sérum aplikujte 2× denne na horné i spodné viečko priamo ku korienkom rias do miest, kam si inak maľujete linku, alebo ho votrite ku korienkom obočie.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%