Počet nájdených produktov: 37

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

di ANGELO cosmetics Sérum pre predĺženie a zhustenie rias No.1 Lash (Extend Serum) 6 ml
76,30 €
+ doprava zadarmo

Zabudnite na krátke, tenké a riedke riasy! Pomocou séra No. 1 Lash budú vaše oči atraktívnejšie než kedykoľvek predtým.   Revolučný sérum No. 1 Lash je výnimočné svojou účinnosťou aj prevratnou technológiou, spočívajúce v použití peptidov – najmodernejších zlúčenín aminokyselín.


BeautyLash Sérum pre rast obočia (Eyebrow Booster) 4 ml
77,80 €
+ doprava zadarmo

Sérum pre výrazne hustejšie, širšie a tmavšie obočie. BeautyLash Eyebrow Booster účinne podporuje rast riedkeho a vytrhaného obočie. Základom séra je bioaktívne látka z koralu Trsovníku lekárskeho, ktorá celkom prirodzene aktivuje rast obočia.


Credo Solingen Pinzeta Kosa 9 cm
11,70 €

Pinzeta, s ktorou je radosť pracovať, to je kosa pinzeta od značky Credo Solingen . Je obľúbená vďaka svojmu skosenie a modernému dizajnu. Naviac je vyrobená z veľmi kvalitného kovu INOX a zo špeciálnej povrchovej úpravy.


Gél na obočie (Hi-Def Tinted Brow Gel) 7,4 ml
26,60 €

23,90 €

Akcia

Fixačný gél na obočízvýrazňuje obočie aj v miestach, kde je tenké a nevýrazné. Prirodzené odtiene sú vhodné pre všetky ženy a prispôsobí sa všetkým typom pleti. Gél zafixuje obočie aj počas leta, kedy sa viac potíme, počas športových aktivít aj pri saunovaní.


MAC Gél na obočie (Brow Set) 8 g
20,30 €

Tento gél zvýrazní vaše obočie, dodá mu lesk a krásne ho vytvaruje. Navyše nežmolkatí a veľmi ľahko sa nanáša vďaka priloženému kefky. Podčiarknite váš výraz s gélom Brow Set značky MAC!.


Pupa Paletka na úpravu obočia (Eyebrow Design Set) 1,1 g
15,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Paletka na úpravu obočia od značky Pupa vám zaistí bezchybný vzhľad obočia v jednoduchom kroku. Dodá prirodzený vzhľad vášho obočia a bola navrhnutá tak, aby sa prispôsobila všetkým tónom. Obsahuje svetlý a tmavý odtieň s aplikátorom, pinzetou a kefkou. .


Refectocil Fyziologický roztok pre odstránenie mastnoty Saline Solution
4,50 €
4,10 €

Akcia

Fyziologický (soľný) roztok pre perfektné, rýchle a šetrné odstránenie všetkých mastných nečistôt pred aplikáciou trvalé na riasy a farbením rias a obočia. Po aplikácii bežného odličovače očí zvyčajne zostávajú na hornom viečku olejové zvyšky.


Refectocil Štartovací set mini
18,40 €

Štartovací set obsahuje: Farba na riasy a obočie Refectocil 15 ml (modročierna a hnedá) Oxidant 3% liquid 100 ml Profesionálne silikónové vankúšiky pre farbenie rias (SiliconePads) 2 ks plastová mištička .


Sérum na obočie RevitaBrow (Eyebrow Conditioner)
86 €
+ doprava zadarmo

Jedinečné sérum na obočie vám pomôže získať krásne a husté obočie. Budí dojem silnejšieho, hustejšieho a krajšieho obočie už počas 4–8 týždňov, ak sa používa podľa pokynov.


Sérum na riasy RevitaLash Advanced (Eyelash Conditioner)
78,20 €
+ doprava zadarmo

Toužíte po hustých a dlouhých řasách? Potom sáhněte po tomto produktu – sérum na řasy RevitaLash Advanced navíc řasy maximálně vyživují a tím zlepšují jejich kvalitu. Zhušťuje a produluže řasy při pravidelném používání.


Tweezerman Pinzeta Slant
21,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dokonalá a jedinečná – taká je ergonomicky tvarovaná, presná pinzeta Tweezerman Slant s ručne brúseným šikmým hrotom.


Tweezerman Pinzeta Slant Mini
13,30 €

Pinzeta Slant Mini je menšia verzia klasickej a mnohokrát ocenenej pinzety Slant.


Vichy Sérum na oči a riasy Liftactiv Serum 10 (Eyes & Lashes) 15 ml
27,20 €

Liftactiv Serum 10 na oči a riasy je určené pre všetky ženy nad 35 rokov, ktoré túžia po viditeľnom omladenie očného okolia, a dokonca aj rias! Toto unikátne sérum s jemnou fluidnou textúrou perfektne vyhladí a vypne pleť v oblasti očí, rozjasní vzhľad a posilní riasy. Vhodné aj pre citlivú pleť.