Elektrická kolobežka Premium - modrá

Elektrická kolobežka Premium - modrá


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Elektrická kolobežka je jednoduchý dopravný prostriedok určený na prepravu jednej osoby v priestoroch veľkých priemyselných podnikoch na prepravu medzi objektmi , alebo vo výrobných halách. Kolobežka je náš vlastný výrobok vyvinutý spoločnosťou IMC SLOVAKIA, s.r.o. vyrábaný v Považskej Bystrici. Celý popis

816
870 € Vrátane DPH
816 €
Na objednanie u partnera

Kód: 100021925019

Mesačne od:
81,60 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Kolobežka CityWiel je jednoduchý jednostopý dopravný prostriedok určený na prepravu jednej osoby.

Kolobežkovať na nej možno po bežných komunikáciách v obci. Taktiež je určená na zrýchlený presun osoby v priestoroch veľkých priemyselných podnikoch či už na prepravu medzi objektmi v exteriéri, alebo priamo vo výrobných halách. Kolobežka CityWiel je náš vlastný výrobok vyvinutý spoločnosťou IMC SLOVAKIA, s.r.o. vyrábaný v Považskej Bystrici .

Elektrická kolobežka – medzi najväčšie výhody patrí pevný rám rúrkovej konštrukcie, ktorý je navrhnutý univerzálne, tak aby umožňoval nasadenie odpruženej vidlice. Ďalšou výhodou zvýšiť dojazd pridaním až štyroch kusov batérií doplnením do priestoru pre uloženie batérie. Výhodou je aj vhodné technické riešenie elektrického kolesa, ktoré pri odvaľovaní na voľnobeh kladie len minimálny odpor, čím umožňuje využívať elektrickú kolobežku aj po vybití batérie ako klasickú manuálnu kolobežku. Kolobežka je navrhnutá tak aby bolo možné na ňu pridávať bežne dostupné cyklistické doplnky ako napríklad odpruženú vidlicu, svetlá, brzdové páčky, zvukové výstražné zariadenia, tachometre a podobne.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%