Reiszová Tiffany: Siréna – Rodení hriešnici
14,50 € 12,47 €

Nora Sutherlinová, hlavná hrdinka románu Siréna, je úspešná autorka erotických kníh, ktoré sú prijímané s obrovským nadšením čitateľov. Jej posledný rukopis je však iný, vážnejší a osobnejší.

Ondriová Ivana: Nebezpečne očarená
9,90 € 8,51 €

Lásku nehľadá, v tú pravú totiž neverí… A hoci jej muži ležia pri nohách, Melánia kašle na ich city i slepú zamilovanosť a pozornosť, ktorú jej dennodenne venujú, vyslovene zneužíva. Je mladá, krásna a taká bezstarostná!

Ondriová Ivana: Radio love
2,90 € 2,49 €

„S prianiami, vyznaniami, prosbami, je to na vás. Som tu preto, aby som si vás vypočula. Vaša July z Radio love.“

Láskou skúšaná tridsiatnička July svoju prácu miluje.

Grohmannová Judith: Tajné misie-77%
12,90 € 2,90 €

Akcia

Špeciálne jednotky polície, ako sú GSG 9, EKO Cobra, SWAT-Teams, sa nasadzujú v prípadoch, keď ide naozaj do tuhého. Zásahové komandá sú aktívne pri ozbrojených únosoch, v boji proti organizovanému zločinu aj proti terorizmu.

Delaney J.P.: Tá predo mnou-64%
13,90 € 4,90 €

Akcia

Napíšte zoznam všetkých vecí, ktoré považujete za dôležité pre svoj život.

Požiadavka je na prvý pohľad čudná, dokonca vtieravá ? a pre dve ženy, ktoré ju splnia, bude mať zničujúce dôsledky.

Austenová Jane: Emma

Austenová Jane: Emma

Hodnotenie: 5
7,90 € 6,79 €

Hlavná postava počas deja prichádza na to, že nemožno ľuďmi manipulovať podľa vlastných predstáv.

de Brioni: Markýza Bella Patti
7,95 € 6,84 €

Markýza Bella Patti Když tato svým rozsahem nevelká kniha spatřila roku 1939 v Praze světlo světa, pokládal její vydavatel za nutné opatřit ji poznámkou, podle níž dílo bylo určeno pouze pro sběratele erotik a kuriosit a nesmělo býti dále ani prodáv

Swallow James: Nomád-67%
14,90 € 4,90 €

Akcia

Marc Dane je agent britskej tajnej služby MI6. Jeho tím niekto vláka do pasce a všetci vrátane jeho priateľky Samanthy zahynú. Tá mu však ešte pred smrťou stihne povedať, že v MI6 je zradca, ktorému boli na stope.

Andrews Virginia: Budú aj tŕne
11,90 € 10,23 €

V tretej časti päťdielneho románu Virginie Andrews sa čitatelia stretávajú hlavnými predstaviteľmi, súrodencami Cathy a Chrisom, ktorí taja svoje príbuzenstvo, aby spolu mohli žiť v partnerskom zväzku.

Backman Fredrik: Medveďovce-46%
14,90 € 7,90 €

Akcia

Štyridsiatnik Peter Andersson sa po skončení profesionálnej hokejovej kariéry v Kanade vracia do rodných Medveďoviec, malého mesta s veľkými snami, kde je len zima, tma a nezamestnanosť.

Beňačková Renata: Odpúšťam a milujem
8,90 € 7,65 €

Klára cíti, že jej život je nenaplnený. Jej jedinou túžbou je mať dieťa s milovaným mužom. Avšak už počas tehotenstva sympatická tmavovláska pocíti, aká je pavučinka šťastia krehká, keď sa dozvedá, z čoho je obvinený jej partner.

Claireová Sophie: Vianočná láska
14,90 € 12,81 €

Novinka

Po nepríjemnom rozchode so snúbencom sa večná optimistka Evie Millerová presťahuje do dedinky Willowbrook, aby si konečne splnila sen a venovala sa tomu, čo ju najviac teší a na čo má talent.

Franze Anthony: Outsider-62%
12,90 € 4,90 €

Akcia

Graysonovi Hernandezovi sa veľmi nedarí. Absolvoval štúdium práva na štátnej škole, topí sa v študentských dlhoch a jediné miesto, ktoré sa mu podarí zohnať, je práca poslíčka na Najvyššom súde.

Ginsberg Debra: Jasnovidka
4,99 € 4,29 €

Marina Marksová bola falošnou jasnovidkou už od detstva, kedy ju do toho nútila jej matka. Ako dospelá si Marina zariadila slušné živobytie tak, že sa priživovala na snoch a strachu svojich zúfalých klientov.

Higginbotham Adam: Polnoc v Černobyli
18,90 € 15,12 €

Novinka

Udalosti, ktoré sa odohrali v Černobyli 25. apríla 1986, znamenali zvrat v dejinách. Atómová katastrofa nezmenila len celosvetové vnímanie jadrovej energetiky a vedy, ale aj náš postoj k ekológii.

Vujity Tvrtko: Útek z pekla
12 € 10,32 €

Útek z pekla je viac ako len kniha na jej stránkach vás čakajú jedinečné a pútavé príbehy.

  • Beslan – krvavá masakra v škole číslo 1

Autor nakrúcal v Beslane a porozpráva pravdivý príbeh troch ohromujúcich a krutých dní.

Addison Corban: Tŕnistá cesta
14,90 € 12,81 €

Svet obletí šokujúca fotografia tela štrnásťročnej dievčiny, ktorá sa skokom z okna pokúsila zachrániť pred smrťou pri požiari textilnej továrne v Bangladéši. Okolo tváre má omotané detské tepláky ako masku, aby mohla dýchať v dyme.

Ammaniti Niccoló: Anna
13,90 € 11,95 €

Život nám nepatrí. Život nami prechádza.

Na Sicílii blízkej budúcnosti, zdevastovanej epidémiou a obrovskými požiarmi, sa tvrdohlavé a veľmi odvážne trinásťročné dievča vyberie hľadať mladšieho brata, ktorého uniesli.

Anaswah Ester: Dovolenka s Arabom
11,90 € 10,23 €

Užívaj si život, kým sa dá, choď za svojou láskou a splň si svoj sen – to sú ústredné myšlienky príbehu o arabskej láske, ktorá má korene v minulosti a dôsledky v súčasnosti.

Andrews Virginia: Lupene vo vetre
11,90 € 10,23 €

Druhá časť päťdielneho románu Virginie Andrews plynulo nadväzuje na záverečné udalosti knihy Kvety v podkroví. Po úteku z Foxworth Hallu smerujú súrodenci Chris, Cathy a Carrie do Južnej Karolíny, kde sa dostanú do rúk lekára Paula Sheffielda.

Andrews Virginia: Záhrada tieňov
11,90 € 10,23 €

Novinka

Záverečná časť románu V. Andrews sa točí okolo príbehu hrozných tajomstiev a temných, zakázaných vášní – z čias pred začiatkom celej ságy Kvetov v podkroví.

Andrewsová Virginia Cleo: Kvety v podkroví
11,90 € 10,23 €

Prvá časť svetoznámeho päťdielneho románu Virginie Andrews opisuje na základe skutočných udalostí osudy štyroch súrodencov v povojnovom období v Spojených štátoch amerických, ktorým sa po smrti otca zásadne zmení životná situácia.

Antalíková Silvia: Bermudský trojuholník
9,95 € 8,56 €

Muž, manželka a milenka blúdia v nebezpečnom bermudskom trojuholníku. Čo môže zmiznúť v hre, v ktorej sa za peniaze dá kúpiť všetko, aj láska, luxusné bývanie, drahé dary, vždy nová vizáž a ukradnuté okamihy v náručí ženáča?

Antunes Antonio Lobo: Hra o prekliatych
6,61 € 5,68 €

Román Hra o prekliatych, je príbehom morálneho a finančného úpadku buržoáznej rodiny na pozadí udalostí po páde diktatúry v roku 1974.

Atkinsonová Kate: Život po živote
15,39 €

Čo ak by sme mali možnosť žiť svoj život znovu a znovu, až kým nebudeme spokojní? Počas snehovej fujavice v roku 1910 sa v Anglicku narodí dievčatko Ursula, ale zomiera, prv než sa stihne poriadne nadýchnuť.

Aurelius Marcus: Hovory so sebou
16 € 13,76 €

Vyše dvetisícročný denník rímskeho cisára preložený do všetkých jazykov kultúrnych národov sveta. Kniha je originálnou ručnou umeleckou knihárskou prácou.

Austin John Langshaw: Ako niečo robiť slovami
6,61 € 5,68 €

John L. Austin (1911–1960) patrí medzi najvplyvnejších oxfordských filozofov minulého storočia, zakladateľov školy prirodzeného jazyka, ktorá sa zaradila medzi najvýznamnejšie typy filozofickej analýzy.

autor neuvedený: Balans pána S
5,28 € 4,91 €

Ľ. Svetoň (1962) vydal knihy próz Utekáš – neunikneš, Labyrint zo spálenísk, História obce Ngowa Wgowo. Balans pána S. je román zo súčasnosti.

autor neuvedený: História obce Ngovo govo
5,28 € 4,91 €

Ľ. Svetoň sa v zbierke próz História obce Ngova Wgowo (2001) prezentuje, ako sme už uňho zvyknutí, osobitý pohľad na súčasnú realitu, otvára nám oči pri pozorovaní nového sveta, ktorý priamo nevnímame, hoci v ňom žijeme.

autor neuvedený: Motorky na slovenských cestách
24,99 € 21,49 €

Unikátna kniha vytvorená motorkármi pre motorkárov. Fotografie zachytávajúce jazdcov a motorky v slovenskej krajine. V knihe nájdete motorky v blízkosti kultúrnych pamiatok, v prírode.

autor neuvedený: Veda nie je nuda
9,90 € 8,51 €

Prečo vyhynuli dinosaury? Ako vznikne sopka? Prečo zívame? Môžeme sa prejsť po Jupiteri? Kedy vznikol prvý počítač? Táto kniha je určená všetkým, ktorých zaujíma veda a všetko okolo nej.

autor neuvedený: Život - múdrosť sveta
12 € 10,32 €

Originálna umelecká ručná knihárska práca. Obsahom tejto knihy sú najhodnotnejšie výroky na najbežnejšie a najkrajšie témy života: život.

Bachová Tabea: Ostrov kamélií
11,90 € 10,23 €

Sylvii nič nechýba, a predsa sa v živote plnom povinností a vzdanlivo dokonalom manželstve necíti šťastná.

Backman Fredrik: Muž menom Ove
13,90 € 11,95 €

Ove dovŕšil päťdesiatdeväť rokov. Je to muž pevných zásad, neochvejných princípov a nemenných pravidiel – a večne nevrlý, zatrpknutý frfloš, v ktorom len ťažko odhalíte dobré srdce.

Backman Fredrik: My proti vám
17,34 € 14,91 €

Je tak snadné přimět lidi k nenávisti, až je nepochopitelné, že se vůbec navzájem snášejí. Volné pokračování románu Medvědín.

Román My proti vám vypráví o měsících následujících po událostech, které otřásly Medvědínem v předešlé knize.

Backman Fredrik: My verzus vy-46%
14,90 € 7,90 €

Akcia

Niekedy je ohromne jednoduché vyvolať v ľuďoch vzájomnú nenávisť, až sa zdá nepochopiteľné, že robia aj niečo iné. Medveďovcami otriasla tragická udalosť a od tých čias tu má každý maslo na hlave.

Backman Fredrik: Tu žila Britt-Marie
13,90 € 11,95 €

Šesťdesiattriročná Britt-Marie naozaj nie je pasívne agresívna osoba. To len špina, neporiadok, škrabance a nesprávne uložený príbor ju nútia kričať, aj to iba hlboko vo svojom vnútri.

Badani Sejal: Matkino tajomstvo
13,90 € 11,95 €

Rodinné tajomstvo odhalí nádhernú, no tragickú lásku. Dojímavý príbeh o neúnavnej sile lásky, liečení tela i duše a o neutíchajúcej viere v sny. Novinárka Jaya žije na prvý pohľad dokonalý život. Jediné, po čom túži, je vlastné dieťa.

Baltzar Veijo: Krvná pomsta
16,90 € 14,53 €

Crajan a Gimara sú bratanec a sesternica, deti mocných mužov svojho kmeňa, takže ich zväzok neprichádza v očiach cigánskeho ľudu do úvahy. Situáciu ešte vyhrocuje súťaž o nadvládu nad cigánskou štvrťou medzi Gimariným bratom a Crajanom.

Barberyová Muriel: Pichľavá elegancia
9,92 € 8,53 €

Táto kniha je vo Francúzsku už vyše roka najpredávanejšou, preložili ju do 31 jazykov. Predovšetkým je napísaná veľmi sviežo a vtipne a je nanajvýš súčasná.