King Stephen: Temná veža 4: Čarodejník a sklo
19,90 €

17,11 €

V štvrtom diele rozsiahlej fantasy ságy Stephena Kinga, ktorá sleduje osudy posledného pištoľníka vo svete podobnom, ale predsa inom, ako je náš, sa hrdinovia ocitnú na samom konci Pustatín.


Knausgard Karl Ove: Môj boj 5.
18,90 €

16,25 €

V piatom pokračovaní silnej autobiografickej či autofiktívnej série Môj boj Knausgard stupňuje intenzitu a úprimnosť svojho písania na maximum.


Tallent Gabriel: Moje najdrahšie zlatíčko
15,90 €

13,67 €

Julia „Dračica“ Alvestonová žije s otcom, má štrnásť rokov a často sa túla v lesoch na severnom pobreží Kalifornie. Rada sa brodí potokmi, kúpe v prílivových jazierkach a lozí po skalných ostrovoch, kde má svoje skrýše.


Zusak Markus: Clayov most
15,90 €

13,67 €

Hĺbavý príbeh o nedospelých bratoch Dunbarovcoch, žijúcich na predmestí austrálskeho mesta bez otca a matky, podľa vlastných pravidiel. Ich domov sa zmieta v chaose.


Backman Fredrik: Medveďovce
14,90 €

12,81 €

Štyridsiatnik Peter Andersson sa po skončení profesionálnej hokejovej kariéry v Kanade vracia do rodných Medveďoviec, malého mesta s veľkými snami, kde je len zima, tma a nezamestnanosť.


Backman Fredrik: My verzus vy
14,90 €

12,81 €

Niekedy je ohromne jednoduché vyvolať v ľuďoch vzájomnú nenávisť, až sa zdá nepochopiteľné, že robia aj niečo iné. Medveďovcami otriasla tragická udalosť a od tých čias tu má každý maslo na hlave.


Clinton, James Patterson Bill: Prezident je nezvestný
14,90 €

12,81 €

„Ďalšia otázka,“ zopakoval som. Mlčky sa zahľadel do poznámok. „Už budem končiť. Zostáva mi len zopár otázok.“ Jedného som sa – takmer – zbavil, čakalo ma však ďalších dvanásť kongresmanov.


Gregory Daryl: Iluzionisti
14,90 €

12,81 €

Rodina Telemachovcov sa preslávila vystúpeniami v televíznych šou a varieté, v ktorých predvádzala najrôznejšie nevysvetliteľné kúsky.


La Plante Lynda: Vdovy
14,90 €

12,81 €

Harry Rawlins bol takmer dvadsať rokov mozgom tímu, ktorý páchal lúpežné prepady a krádeže.


Larková Sarah: Spev mušlí – Návrat
14,90 €

12,81 €

Na Severnom ostrove zúri vojna. Misionári neúnavne obracajú Maoriov na svoju vieru a darí sa im až do chvíle, kým nevypukne epidémia týfusu. Misionári sú zúfalí, nepomáhajú modlitby ani lieky.


Malpasová Jodi Ellen: Sľúbená
14,90 €

12,81 €

Livy si všimne Millera, len čo vkročí do kaviarne. Atraktívny muž s prenikavými modrými očami ju tak očarí, že nie je schopná slova. V tej chvíli by jej ani nenapadlo, že sa s ním ešte stretne. Kým nenájde odkaz na servítke podpísaný písmenom M.


Moyesová Jojo: Stále som to ja
14,90 €

12,81 €

Lou Clarková vie všeličo… Vie, koľko kilometrov ju delí od partnera Sama žijúceho v Londýne. Vie, že jej newyorský zamestnávateľ je dobrý človek a že jeho manželka má pred ním tajnosti.


Roberts Mark: Mlčať je zlato
14,90 €

12,81 €

Leonard Lawson bol uznávaným profesorom stredovekého umenia. Žil pokojný život na predmestí Liverpoolu spolu s dospelou dcérou. Nikto netušil, že by mohol mať nepriateľov, až kým ho Louise nenašla zavraždeného.


Ammaniti Niccoló: Anna
13,90 €

11,95 €

Život nám nepatrí. Život nami prechádza.

Na Sicílii blízkej budúcnosti, zdevastovanej epidémiou a obrovskými požiarmi, sa tvrdohlavé a veľmi odvážne trinásťročné dievča vyberie hľadať mladšieho brata, ktorého uniesli.


Greer Andrew Sean: Less
13,90 €

11,95 €

Arthur Less je neúspešný spisovateľ, ktorému nemilosrdne klope na dvere päťdesiatka. Vníma to ako hroznú nespravodlivosť – veď len teraz sa ako¬ tak naučil žiť!


Hewittová Kate: Matkino zbohom
13,90 €

11,95 €

„Ruky ma až boleli od túžby vziať svoje milované dieťa do náručia a už nikdy ho nepustiť. Vedela som však, že nesmiem.“

Tehotná Heather sa nachádza v zložitej situácii.


Ishiguro Kazuo: Neopúšťaj ma
13,90 €

11,95 €

Kathy, Ruth a Tommy kedysi spolu študovali na exkluzívnej internátnej škole Hailsham v odľahlom kúte anglického vidieka.


Moriartyová Sinéad: Dobrá matka
13,90 €

11,95 €

Kate kedysi bývala šťastná matka a milujúca manželka. Po narodení tretieho dieťaťa sa všetko zmenilo. Nick sa vracal z práce k vyčerpanej žene čoraz neskôr, neraz nasiaknutý ženským parfumom.


Wilson Andrew: Iné zlo
13,90 €

11,95 €

Pozoruhodný detektívny talent slávnej spisovateľky Agathy Christie upútal pozornosť britského zvláštneho agenta Davisona. Agatha na jeho žiadosť cestuje na Kanárske ostrovy.


Hulsová Caroline: Dospelí
13,90 €

11,12 €

Novinka

Claire a Matt už nežijú spolu, ale rozhodnú sa, že pre ich dcérku Scarlett bude najlepšie, ak strávia „normálne“ rodinné Vianoce.


Dalcherová Christina: Vox
12,90 €

11,09 €

Doktorka Jean McClellanová, uznávaná vedkyňa, sa o politiku nikdy nezaujímala, preto prichádzajúcu zmenu nepostrehla. Keď vláda vyhlásila, že ženy smú vysloviť najviac sto slov denne, neverila tomu. To sa predsa nemôže stať, hovorila si.


Delevingne Cara: Všetci za jedného
12,90 €

11,09 €

Možno nie som taká slušná, ako som si myslela. Možno som predsa len monštrum.

Red, Leo, Rose a Naomi majú problém zapadnúť medzi spolužiakov.


Dellairová Ava: Keby som ťa našla
12,90 €

11,09 €

Sedemnásťročná Angie žije len s mamou, otec zomrel ešte pred jej narodením. Mama o ňom takmer nehovorí, len sa zakaždým pri spomienke na lásku z mladosti rozplače. Jej dcéra dokonca nevie, ako otec vyzeral.


Hunterová C. C.: Toto je moje srdce
12,90 €

11,09 €

Nové srdce jej zachránilo život – ale pomôže jej zistiť, čo sa skutočne stalo jeho darcovi?

Sedemnásťročná Leah McKenzieová nemá srdce. Nažive ju drží umelé, ktoré si so sebou nosí v batohu. Ani to jej však nemôže dať viac ako pár rokov života.


Mayne Andrew: Lupa
12,90 €

11,09 €

Profesor Theo Cray sa aktívne zapája do hľadania najhorších sériových vrahov v histórii, pričom používa vlastné vedecké metódy.


Mozleyová Fiona: Kráľovstvo Elmet
12,90 €

11,09 €

Na samote v jaseňovom lese stojí zrub, v ktorom žije tato a jeho dve deti Cathy a Daniel. Tato je mohutný muž, povestný svojou hrubou silou. Aj deti vedie k tomu, aby sa dokázali pobiť za seba a svoju pravdu.


Youngová Samantha: Bez rozlúčky
12,90 €

11,09 €

„Dala by som hocičo za to, aby som ho mohla ľúbiť tak hlboko ako on mňa. Hocičo. Lásku si však nemožno vynútiť.“

Nora O’Brienová uteká z Ameriky do vysnívaného Škótska v presvedčení, že je to správny krok.


Sparks Nicholas: Kým budeme žiť a dýchať
12,90 €

10,32 €

Novinka

Tridsaťšesťročná Hope Andersonová sa ocitla na životnej križovatke. Má šesťročný vzťah s chirurgom s vyhliadkou na sobáš v nedohľadne. A otca, ktorý trpí nevyliečiteľnou Lou Gehrigovou chorobou.


de Vigan Delphine: Spojenia
11,90 €

10,23 €

Hélene Destréeovej, bezdetnej učiteľke biológie, sa akosi nepozdáva psychický stav jej dvanásťročného žiaka Théa. Vysvitne, že chlapec dlhodobo trpí pre rozvod rodičov a tajne sa uchyľuje k alkoholu spolu so spolužiakom Mathisom.


Frostová Keziah: Váhavý veštec
11,90 €

10,23 €

Norbert Zelenka má sedemdesiattri rokov a existenčné starosti, pretože svoje dôchodkové úspory rozdal. Bývalý účtovník sa na staré kolená utiahne do mestečka pri jazere Ontario.


Hamid Mohsin: Exit Západ
11,90 €

10,23 €

V krajine, ktorá je na pokraji občianskej vojny, sa zoznámia dvaja mladí ľudia – zmyselná, tvrdošijne nezávislá Nadia a mierny, zdržanlivý Said. Rozhorí sa medzi nimi láska, no intímnejšiemu vzťahu bránia nepokoje, ktoré sa šíria ich mestom.


Cameron W. Bruce: Psia cesta domov
10,90 €

9,37 €

Bella, kríženec viacerých rás vrátane pitbula, rozpráva príbeh vlastného života

Narodila sa v brlohu pod domom určenom na demoláciu, plnom túlavých mačiek.


Cameron W. Bruce: Psia duša 2 - Psia cesta
10,90 €

9,37 €

Od autora bestsellera USA Today a New York Times Psia duša/Psie poslanie

Kamoš je dobrý pes. V niekoľkých rušných a pohnutých životoch hľadal svoje poslanie a konečne nachádza pokoj a mier.


Martinezová Aly: Najjasnejší súmrak
10,90 €

9,37 €

Pred desiatimi rokmi uniesli študentke medicíny Charlotte syna. Stačila vtedy chvíľka nepozornosti a dieťa zmizlo bez stopy. Po zdĺhavom, bezvýslednom vyšetrovaní nastane v prípade zvrat a Charlotte sa dozvedá vymodlenú pravdu.


Martinezová Aly: Najtemnejší úsvit
10,90 €

9,37 €

„Viem, že si ho milovala. A viem, že by si urobila čokoľvek, aby sa ti vrátil. No už niet čo.“

Študentke medicíny Charlotte unesú syna Lucasa. Stačila chvíľka nepozornosti v parku.


Robinsonová Tammy: Inak normálni
10,90 €

9,37 €

Maddin život je samá rutina. Ak má byť jej mladšia sestra autistka šťastná a zdravá, inak to ani nejde. Bee vyžaduje nepretržitú starostlivosť a okrem Maddy a mamy nikoho na svete nemá.


Stapleyová Marissa: Čo sa dá robiť, keď prší
10,90 €

9,37 €

Mae Summersová má milujúceho snúbenca Petra, prácu v jeho prosperujúcej spoločnosti a nádherný byt v centre New Yorku. V jedno ráno sa však jej dokonalý život rozsype na kúsky.


Sparks Nicholas: To najlepšie zo mňa - Čo s láskou, 2. vydanie
10,90 €

9,16 €

Každý by rád veril, že večná láska existuje. Aj ona tomu verila, keď mala osemnásť.

V roku 1984 boli Amanda a Dawson spolužiakmi na strednej škole. Pochádzali z odlišných sociálnych pomerov, napriek tomu medzi nimi vznikla priam osudová láska.


Flynnová Gillian: Ostré predmety, 2. vydanie
9,90 €

8,51 €

Novinárka Camille Preakerová sa vracia do rodného mestečka Wind Gap v štáte Missouri. Chce napísať reportáž o nezvestnom desaťročnom dievčatku. Krátko po jej príchode však malú Natáliu nájdu mŕtvu, dokonca s vytrhnutými zubami.


Gratteri, Antonio Nicaso Nicola: 'Ndrangheta
9,90 €

8,51 €

’Ndrangheta, talianska mafiánska organizácia s takmer nevysloviteľným názvom, v júli 1973 v Ríme uniesla Johna Paula Gettyho III., šestnásťročného vnuka ropného magnáta a zároveň jedného z najbohatších mužov sveta Jeana Paula Gettyho.


Plamondonová, Jay Sinha Chantal: Život bez plastov
9,90 €

8,51 €

Eliminujte plasty zo svojho každodenného života a zbytočne nezaťažujte Zem

Cieľom knihy Život bez plastov je zvýšiť povedomie čitateľov o výrobkoch obsahujúcich BPA, polystyréne a ďalších jednorazovo používaných plastoch a ponúknuť predstavu o neš


Sparks Nicholas: Zápisník jednej lásky, 3. vydanie
9,90 €

8,51 €

Dojímavo nežný príbeh o trvalej sile lásky. Noah Calhoun rozpráva príbeh lásky svojej ťažko chorej manželke, ktorá stráca pamäť. Číta ho z denníka, ktorý si viedol v čase ich mladosti.


Johansenová Erika: Osud Tearlingu
15,90 €

13,67 €

Kelsea už nie je iba dievča z chatrče, ba ani mocná kráľovná Tearlingu. Je z nej obyčajná väzenkyňa vydaná na milosť a nemilosť krutej Červenej kráľovnej.


King Stephen: Temná veža 3: Pustatiny
15,90 €

13,67 €

V treťom pokračovaní slávnej fantasy série z pera Stephena Kinga sledujeme cestu pištoľníka Rolanda Deschaina a jeho spoločníkov, ktorí neúnavne kráčajú v ústrety záhadami opradenej Temnej veži.


Kurniawan Eka: Krása bolí
15,90 €

13,67 €

Na začiatku románu Krása bolí hlavná postava vstane z hrobu. Bývalá kurtizána Dewi Aju to neurobila iba tak. Má poslanie, ktoré musí splniť, aby ochránila svoju rodinu: štyri dcéry, tri nádherné, jednu ohavnú, ktorá dostala meno Kráska.