VegaLM Kožená spisovka s bohatou výbavou v čiernej farbe

VegaLM Kožená spisovka s bohatou výbavou v čiernej farbe


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerNovinka

Kožená spisovka s bohatou výbavou z kvalitnej a odolnej kože. Spisovka slúži ako elegantné púzdro na uloženie rôznych spisov a dokumentov. Spisovka je nepostrádateľným doplnkom pracovného dňa, ktorý uspokojí Vaše každodenné potreby. Celý popis

99
99 € Vrátane DPH
Skladom u partnera posledný 1 kus
 

Kód: 100030326026

Popis

Popis produktu

Exkluzívna kožená spisovka z kvalitnej a odolnej kože. Spisovka slúži ako elegantné púzdro na uloženie rôznych spisov a dokumentov. Spisovka je nepostrádateľným doplnkom pracovného dňa, ktorý uspokojí Vaše každodenné potreby. Na prenos nie príliš obsiahlych dokumentov sú dobrou voľbou stále moderné kožené spisovkyKožené spisovky sú síce rozmerovo menšie ako pánske aktovky, avšak ich vnútorné usporiadanie zodpovedá veľkosti a množstvu drobných kancelárskych pomôcok a základných dokumentov.

 

Potrebujete aby Váš imidž zostal stále na vysokom štandarde? Nosíte každý deň so sebou množstvo dokumentov a spisov? V našom obchode máme pre Vás pripravenú tie správne spisovky. Neváhajte preto s nákupom elegantnej koženej spisovky ani chvíľku. Široká ponuka pánskych a dámskych spisoviek je z kvalitných materiálov, s moderným dizajnom a praktickým usporiadaním.

Rozmer: 35 cm x 25cm

  • 1 x vložka s odoberateľným CLIPOM
  • oddelenie s 2 prepážkami
  • 6 x vrecko na vizitky
  • 1 x pútko na perá
  • 1 x vrecko na doklady


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba čierna
Veľkosť 35 cm x 25cm
Typ Kožená spisovka
Materiál koža
Značka VEGALM