Sifcon Šperkovnice "SECRET GARDEN", 28X17cm, modrá/fialová-48%
43 € 22 €

Akcia

Praktickou dvoupatrovou šperkovnici Secret Garden od značky Sifcon ocení hlavně majitelky šperků. V horním patře se nachází přihrádky na uložení menších šperků, spodní šuplík pak umožňuje uložení řetízků či náhrdelníků. Je v krásném modrofialovém květinovém vzoru.

Sifcon Šperkovnice "SECRET GARDEN", 28X17cm, fialová/ růžová-48%
43 € 22 €

Akcia

Prostorná šperkovnice Secret Garden značky Sifcon má dvě patra. Horní patro je rozdělené na několik přihrádek. Spodní šuplík je vhodný třeba na řetízky či náhrdelníky. Její růžovofialová barvakvětinovým vzorem se zalíbí kterékoliv slečně či dámě.

Sifcon Šperkovnice "SECRET GARDEN", 10cm, modrá/ fialová-22%
9 € 7 €

Akcia

Malá šperkovnice Secret Garden ve tvaru srdce značky Sifcon se stane vaším praktickým pomocníkem. Je vhodná na drobné šperky například náušnice a prstýnky nebo také na cesty, kdy je nepraktické sebou brát velké šperkovnice. Má krásný modrofialový květinový vzor.

Sifcon Stojan na šperky - zamat - sivý-45%
16,42 € 9 €

Akcia

Zamatový stojan na šperky, ktorý sa dá využiť na retiazku, náhrdelník, alebo na korále, ale vďaka horným háčikom tiež na náušnice, alebo náramky. Výška stojanu je 38 cm.

Sifcon Šperkovnica, 28 × 10 × 7,5 cm, zamat, tmavo modrá
33,70 €

Zamatová šperkovnica značky Sifcon s rozmermi 28 × 10 × 7,5 cm pojme všetky vaše šperky. Hodí sa do každej spálne či dievčenskej izby a je vhodná napríklad na retiazky či náhrdelníky. Jej zamatový vzhľadtmavo modrej farbe sa zapáči ktorejkoľvek slečne či dáme.

Sifcon Šperkovnica "Labuť", 21 × 8 × 13 cm
34,90 €

Priestranná šperkovnica „Labuť“ značky Sifcon s rozmermi 21 × 8 × 13 cm sa hodí do každej spálne či dievčenskej izby. Jej romantický vzhľadlabuťami sa zapáči každej slečne či dáme.

Sifcon Stojan na šperky 40x12 cm-57%
19,28 € 8,20 €

Akcia

Tento plastový stojan na šperky vo forme malej krajčírskej panny je potiahnutý látkou s obojstrannými flitrami. Tento výrobok firmy Sifcon slúži ako nielen funkčný vešiak na šperky, ale aj interiérová dekorácia.

Sifcon Stojan na šperky 38 × 10 cm, leopard-44%
13,50 € 7,50 €

Akcia

Organizácia musí byť! A to aj v prípade šperkov. Stojan na šperky Sifcon pomôže uchovať všetky vaše retiazky, náhrdelníky aj drobnejšie doplnky zrovnané a nezamotané. Krásne dizajnové prevedenie v tvare krajčírskej panny s leopardím vzorom zamatového poťahu vyzerá luxusne a dekoratívne.

Sifcon Stojan na šperky 38 × 12 cm, zebra-62%
16,21 € 6 €

Akcia

Kam s retiazkami a ďalšími trblietavými pokladmi, aby sa do seba nemohli zamotať? Zaveste ich na kovový stojan na šperky Sifcon v tvare krajčírskej panny so zamatovým poťahom imitujúcim zebriu srsť. Stojan je stabilný a sám o sebe veľmi dekoratívny, takže sa stane ozdobou v izbe každej štýlovej dámy.

Sifcon Stojan na šperky - zamat - ružová-45%
16,42 € 9 €

Akcia

Zamatový stojan na šperky, ktorý sa dá využiť na retiazky, náhrdelníky, alebo na korále, ale vďaka horným háčikom tiež na náušnice, alebo náramky. Výška stojanu je 38 cm.

Sifcon Stojan na šperky 38 × 12 cm, leopard-62%
16,21 € 6 €

Akcia

Strieborné a zlaté retiazky, šnúry perál, korále – kam s vami? Najlepšie na stojan na šperky Sifcon v tvare krajčírskej panny s leopardím poťahom. Stojan je veľmi praktickým a nevyhnutným doplnkom na toaletke alebo pri šatníku každej štýlovej ženy. Len vďaka nemu zostanú šperky nedomotané.

Sifcon Stojan na šperky 38 × 10 cm, zebra-48%
13,50 € 6,99 €

Akcia

Šperky nestačí len mať, o šperky sa je nutné tiež starať. Zaveste svoje trblietavé poklady na Sifcon stojan na šperky a ochráňte ich tak pred zamotaním a poškodením. Stojan na šperky má kompaktné rozmery a stane sa vďaka peknému prevedeniu štýlovým doplnkom napríklad vašej šatne. Poteší aj ako darček.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: