Sifcon Šperkovnica - zamat, ružová
31,70 €

19,55 €

Posledný kus za túto cenu!

Zamatová šperkovnica poskytuje dostatok miesta na uloženie vašich šperkov. Praktické ucho zaistí maximálne pohodlie pri manipulácii. Rozmer šperkovnice je 11×17×13.2 cm.


Sifcon Šperkovnica - zamat, sivá
31,70 €

19,55 €

Zamatová šperkovnica poskytuje dostatok miesta na uloženie vašich šperkov. Praktické ucho zaistí maximálne pohodlie pri manipulácii. Rozmer šperkovnice je 11×17×13.2 cm.


Sifcon Šperkovnica Srdce - zamat - 11x10cm, ružová
18,77 €

11,71 €

Zamatová šperkovnica v tvare srdca poskytuje dostatok miesta na uloženie vašich šperkov. Praktické ucho zaistí maximálne pohodlie pri manipulácii. Rozmer šperkovnice je 11×10×6cm.


Sifcon Šperkovnica Srdce - zamat - 11x10cm, sivá
18,77 €

11,71 €

Zamatová šperkovnica v tvare srdcaposkytuje dostatok miesta na uloženie vašich šperkov.Praktické ucho zaistí maximálne pohodlie pri manipulácii. Rozmer šperkovnice je 11×10×6cm.


Sifcon Stojan na šperky 38 × 10 cm, leopard
13,50 €

Organizácia musí byť! A to aj v prípade šperkov. Stojan na šperky Sifcon pomôže uchovať všetky vaše retiazky, náhrdelníky aj drobnejšie doplnky zrovnané a nezamotané. Krásne dizajnové prevedenie v tvare krajčírskej panny s leopardím vzorom zamatového poťahu vyzerá luxusne a dekoratívne.


Sifcon Stojan na šperky 38 × 10 cm, zebra
13,50 €

Šperky nestačí len mať, o šperky sa je nutné tiež starať. Zaveste svoje trblietavé poklady na Sifcon stojan na šperky a ochráňte ich tak pred zamotaním a poškodením. Stojan na šperky má kompaktné rozmery a stane sa vďaka peknému prevedeniu štýlovým doplnkom napríklad vašej šatne. Poteší aj ako darček.


Sifcon Stojan na šperky 38 × 12 cm, leopard
16,21 €

Strieborné a zlaté retiazky, šnúry perál, korále – kam s vami? Najlepšie na stojan na šperky Sifcon v tvare krajčírskej panny s leopardím poťahom. Stojan je veľmi praktickým a nevyhnutným doplnkom na toaletke alebo pri šatníku každej štýlovej ženy. Len vďaka nemu zostanú šperky nedomotané.


Sifcon Stojan na šperky 38 × 12 cm, zebra
16,21 €

Kam s retiazkami a ďalšími trblietavými pokladmi, aby sa do seba nemohli zamotať? Zaveste ich na kovový stojan na šperky Sifcon v tvare krajčírskej panny so zamatovým poťahom imitujúcim zebriu srsť. Stojan je stabilný a sám o sebe veľmi dekoratívny, takže sa stane ozdobou v izbe každej štýlovej dámy.


Sifcon Stojan na šperky 40x12 cm
19,10 €

Tento plastový stojan na šperky vo forme malej krajčírskej panny je potiahnutý látkou s obojstrannými flitrami. Tento výrobok firmy Sifcon slúži ako nielen funkčný vešiak na šperky, ale aj interiérová dekorácia.


Sifcon Stojan na šperky - zamat - ružová
16,42 €

13,67 €

Zamatový stojan na šperky, ktorý sa dá využiť na retiazky, náhrdelníky, alebo na korále, ale vďaka horným háčikom tiež na náušnice, alebo náramky. Výška stojanu je 38 cm.


Sifcon Stojan na šperky - zamat - sivý
16,42 €

9,76 €

Zamatový stojan na šperky, ktorý sa dá využiť na retiazku, náhrdelník, alebo na korále, ale vďaka horným háčikom tiež na náušnice, alebo náramky. Výška stojanu je 38 cm.


Compactor Stojan na šperky v tvare stromu, biely
7,60 €

Originálny držiak na šperky v tvare stromu ozdobí váš toaletný stolík. Môžete si naň zavesiť náušnice, náramky alebo náhrdelníky. Je vyrobený z odolného polystyrénu.