Feiyu Tech G5 stabilizátor pre akčné kamery FYG5-56%
284,59 €

122,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tříosý ruční stabilizátor určený pro outdoorové kamery. Vedle velmi odlehčeného designu a lehkosti nabízí neuvěřitelnou kapacitu a širokou škálu režimů a možností inspirující tvůrce videa. Víceúčelový společník, jako stvořený pro profesionální tvorbu.


GoPro Karma Grip pro HERO5 Black
388,22 €

361 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečný stabilizátor pro kamery GoPro HERO5. Natáčejte stabilizované záběry, tak plynulé, že běžné aktivity jako pěší túry, jízda na kole nebo hra na honěnou s dětmi v parku bude vypadat úžasně.


Madman SteadyCam stabilizátor S02
59 €
+ doprava zadarmo

Stabilizátor určený pro digitální zrcadlovky, akční kamery GoPro a dokonce i chytré telefony a iPhone. Redukce pro akční kamery i smartphony je součástí základního balení. Chlubí se nejen kvalitní stabilizací, ale i snadnou instalací, všestranným použitím, ergonomickou rukojetí a cenovou dostupností. Stabilizátor eliminuje otřesy a chvění, ke kterým při natáčení dochází, a tak díky němu i vy získáte dokonalé, plující záběry.


Yi Action Gimbal-18%
233,26 €

188,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Stabilizátor pre outdoorové kamery vyvinutý pre profesionálne zábery. 3-osá stabilizácia. Pomôže Vám ľahko zachytiť stabilné zábery rýchlo sa pohybujúcich objektov, ako napríklad športujúcich ľudí, zvieratá a autá. Bluetooth ovládanie. Výdrž na batériu 6–8 hodín.


Yi Handheld Gimbal-17%
212,18 €

173,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Stabilizátor pre outdoorové kamery vyvinutý pre profesionálne zábery. 3 osej stabilizácie. Pomôže Vám ľahko zachytiť stabilné zábery rýchlo sa pohybujúcich objektov, ako napríklad športujúcich ľudí, zvieratá a autá.


Madman SteadyCam stabilizátor S01
57,70 €
+ doprava zadarmo

Stabilizátor určený pro digitální zrcadlovky, akční kamery GoPro a dokonce i chytré telefony a iPhone. Chlubí se nejen kvalitní stabilizací, ale i snadnou instalací, všestranným použitím, ergonomickou rukojetí a cenovou dostupností. Stabilizátor eliminuje otřesy a chvění, ke kterým při natáčení dochází, a tak díky němu i vy získáte dokonalé, plující záběry.


Madman SteadyCam stabilizátor S03
68 €
63,20 €
+ doprava zadarmo

Stabilizátor určený zejména pro digitální zrcadlovky a těžší kamery, ale také akční kamery, chytré telefony a iPhone. Chlubí se nejen kvalitní stabilizací a snadnou instalací, ale i všestranným použitím, ergonomickou rukojetí a cenovou dostupností. Stabilizátor eliminuje otřesy a chvění, ke kterým při natáčení dochází, a tak díky němu i vy získáte dokonalé, plující záběry.


DJI OSMO Mobile 2 - Ručný stabilizátor pre mobilné telefóny, čierny
159 €
+ doprava zadarmo

Osmo Mobile 2 je vyrobený z vysokopevnostného kompozitného materiálu, ktorý znižuje hmotnosť na iba 485 g a je ideálny pre celodenné použitie. Aj jeho upravený design teraz podporuje kompaktnejšie skladanie pre zvýšenie prenosnosti. Vysoké rozlíšenie, hĺbka ostrosti, Auto-Focus, Auto-HDR, 4K snímky, optická stabilizácia obrazu – Všetky tieto funkcie boli spočiatku dostupné iba s profesionálnymi fotoaparátmi, teraz môžu byť ľahko dostupné s mobilným telefónom v ruke.


Feiyu Tech MG V2 stabilizátor pro fotoaparáty
702,80 €
+ doprava zadarmo

Tříosý ruční stabilizátor určený pro bezzrcadlovky. Vedle velmi odlehčeného designu a lehkosti nabízí neuvěřitelnou kapacitu a širokou škálu režimů a možností inspirující tvůrce videa. Víceúčelový společník, jako stvořený pro profesionální tvorbu.


Removu S1
388,20 €
+ doprava zadarmo

Voděodolný 3osý stabilizátor s dálkovým ovládáním. Určený pro kamery Gopro


Feiyu Tech WG2 stabilizátor pre akčné kamery
287,40 €
+ doprava zadarmo

Trojosí stabilizátor pre akčné kamery GoPro a ďalšie, ponúkajúce výnimočnú technológiu pre stabilizáciu akčných kamier v prenosnej podobe. Ľahký, nabitý funkciami a schopný zaistiť pútavé zábery. Vodotesný do hĺbky 1 m.