Phytoderma Bio Rabanon 20x10 ml
9,50 € 8,70 €

Akcia

Bio Rabanon je 100% šťava z čiernej reďkovky, ktorá detoxikuje a prispieva k normálnej činnosti žlčníka a pečene. Bio Rabanon dokonale vyčistí organizmus a obnovuje harmóniu jeho funkcií.

Möller´s Omega 3 Double 112 kapsúl
10,30 €

Moller`s Omega 3 Double doplnok stravy Vitamíny A a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. EPA a DHA prispievajú k normálnej činnosti srdca. ** DHA prispieva k udržaniu normálnej činnosti mozgu * a dobrého zraku. * Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Synergia Indonal 90 kapsúl
21,90 €

Doplnok stravy Indonal Woman je 100% prírodný produkt. Jeho výnimočné vlastnosti ovplyvňujú život ženy.

Purus Meda PM D-Manosa s propolisom 30 tbl.
9 €

PM D-Manosa s propolisom pre normálnu činnosť močových ciest. D-Manosa nie je organizmom nemetabolizuje a teda je tento doplnok stravy vhodný aj pre diabetikov.

Omega Pharma MultiIMUN sirup 330 g
11,50 €

MultiImun sirup obsahuje imunologicky aktívne látky a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Blue Step L-Tryptofan 60 kapsúl
9,60 €

L-Tryptofán prispieva k tvorbe seratonin, ktorý má vplyv na mentálne zdravie, emočnú rovnováhu a kvalitný spánok.

GreenSwan GS Megalecitin 1325 mg 100 + 30 kapslí
7,90 €

GS Megalecitin 1325 mg je silný lecitín vyrobený z geneticky nemodifikovanej sóje (GMO-free). Lecitín je telu vlastná látka a je dôležitou súčasťou každej bunky ľudského tela. Prípravok je vo forme mäkkých želatínových kapsúl, ktoré zaisťujú vysokú vstrebateľnosť.

MedPharma Lecitin 1325 mg Forte 100 tob. + 7 tob. ZDARMA
6,50 € 5,60 €

Akcia

Lecitín je prírodná látka, zmes fosfolipidov získavaných zo sóje. Fosfolipidy patrí medzi tuky (lipidy) vytvárajúci membránu, ktorá chráni bunky pred prienikom nežiaducich látok, pričom nebráni prístupu látok potrebných. Účinky a užívanie konzultujte so svojim lekárom alebo lekárnikom.

Synergia Indonal 30 kapslí
14 €

odporúčame vyskúšať GynMax 90 kapsúl s vyšším obsahom účinnej látky indol-3-karbinol. Doplnok stravy Indonal Woman je 100% prírodný produkt. Jeho výnimočné vlastnosti ovplyvňujú život ženy – napomáha udržiavať zdravé tkanivá v prsiach a maternici závislé od estrogénu.

GreenSwan GS Lecitin 1200 mg 120 + 20 kapslí
7,10 €

GS Lecitín 1200 mg obsahuje silnú dávku lecitínu vyrobeného z geneticky nemodifikovanej sóje vo forme mäkkých želatínových kapsúl, ktoré zaisťujú vysokú vstřebatelnostelnost.

MedPharma Lecitin 1325 mg Forte 30 tob. + 7 tob. ZDARMA
2,80 € 2,40 €

Akcia

Lecitín je prírodná látka, zmes fosfolipidov získavaných zo sóje. Fosfolipidy patrí medzi tuky (lipidy) vytvárajúci membránu, ktorá chráni bunky pred prienikom nežiaducich látok, pričom nebráni prístupu látok potrebných. Účinky a užívanie konzultujte so svojim lekárom alebo lekárnikom.

Synergia Indonal Partner 90 kapsúl
27,80 €

Indonal Partner je jedinečnou kombináciou látok indol-3-karbinolu a resveratrolu, ktoré podporujú normálnu činnosť pohlavných orgánov.

Vetrisol DMAE 2 + 1 (150 tabliet)
18,30 €

Prírodný potravinový doplnok DMAE obsahuje dimetylaminoetanol, ktorý je v malom množstve trvale prítomný v ľudskom mozgu. Uvedená látka sa v prírode vyskytuje najmä v mäse ančovičiek a sardiniek.

Vetrisol DMAE 50 tbl.
8,60 €

Prírodný potravinový doplnok DMAE obsahuje dimetylaminoetanol, ktorý je v malom množstve trvale prítomný v ľudskom mozgu. Uvedená látka sa v prírode vyskytuje hlavne v mäse sardiniek a sardiniek.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: