10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Isokor EKO Profi - Impregnácia na dlažbu a obklad gres - 5000ml

Isokor EKO Profi - Impregnácia na dlažbu a obklad gres - 5000ml

1 hodnotenia
Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Samočistiaca impregnačná ochrana gresovej dlažby či obkladu v kúpeľni, wellness, v kuchyni. Impregnácia na dlažbu vhodná pre interiér aj exteriér.
330 €
Tovar od: ISOKOR
330 €
Získajte dopravu ZADARMO so

17.7.2024 na výdajnom mieste
17.7.2024 na vašej adrese

Popis

Impregnácia na dlažbu do kúpeľne, kuchyne, wellness

Nanoimpregnácia na gresovú alebo protišmykovú dlažbu či matný, málo nasiakavý obklad. Veľmi silná a trvácna impregnačná účinnosť. Isokor EKO Profi vyrieši problémy s usádzaním nečistôt a vodného kameňa na neglazovanej alebo gresovej (matnej, protišmykovej) dlažbe či obklade najmä v kúpeľniach, wellness zariadeniach, sprchových kútoch alebo v kuchyni.Ošetrený povrch sa stáva hydrofóbnym, vodný kameň a nečistoty sa naňho nedokážu pevne uchytiť. Vzniká tak veľmi jednoducho, rýchlo a ľahko čistiteľný povrch, ktorý netrpí dlhodobým usádzaním rôznych mastných nečistôt alebo vodného kameňa. Impregnácia na dlažbu Isokor EKO Profi udrží Vašu dlažbu či obklad neustále suchý, čistý a zdravý, bez množenia plesní. Výrazne tak zlepší vzhľad dlažby či obkladu a zároveň predĺži jeho životnosť v stave „ako nové“.

Skvelá výdatnosť, životnosť a nízka cena!

Pri aplikácii na gresovú dlažbu či obklad (gres), prípadne protišmykovú dlažbu miniete iba 1 liter prípravku Isokor EKO Profi na 30m² (1000ml/30m²).  Takže impregnácia dlažby alebo obkladu o rozlohe jeden meter vám zaručí kvalitnú a dlhodobú ochranu už od 2,20 Eur. Životnosť sa pohybuje podľa typu a situácie podkladu od 4 do 15 rokov.

Ako funguje nanometrická impregnácia dlažby?

Na povrchu sa pri nanesení impregnácie Isokor EKO Profi vytvára nanometrická sieť, ktorá chráni povrch pred vodou, olejmi, usadzovaním nečistôt, plesňami a machmi. Takéto prostredie je do istej miery samočistiace pri styku s tečúcou vodou a zároveň je nevhodné pre bakteriálny život a pre množenie plesní, či mikroorganizmov, ktoré potrebujú k svojmu životu vlhké prostredie. Sieť nebráni prechodu pár a teda povrch naďalej voľne dýcha. Vzniká nám tak veľmi čisté, suché a zdravé prostredie.Impregnáciu na málo nasiakavé minerálne povrchy Isokor EKO Profi je vhodné nanášať na dobre vyčistenú, suchú gresovú dlažbu či obklad v kúpeľni, wellnesse či v kuchyni. Je vhodná pre použitie do interiéru aj exteriéru, veľmi dobre odoláva nízkym i vysokým teplotám, je chemicky odolná voči zásadám, kyselinám aj rozpúšťadlám. Impregnácia vyvolá samočistiaci efekt pri styku s dažďom či stekajúcou, alebo striekajúcou vodou.

Impregnovaný povrch získa vlastnosti

  • Výbornú odpudivú silu voči oleju, posypovej soli, striekajúcej i padajúcej vode, kyselinám, zásadám až do pH=14. Veľmi dobre pomáha proti znehodnocovaniu dlažby či obkladu vplyvom mrazu, chemických čistiach prostriedkov, vodného kameňa či iných nečistôt alebo plesní.
  • Dlhodobo udržiava lotosový efekt – efekt samočistenia povrchu pri styku s vodou.
  • Impregnácia na dlažbu nezmení paropriepustnosť či priepustnosť pre plyny.
  • Veľmi dobrý samočistiaci účinok.
  • Výrazne redukuje rast plesní i machov.
  • Na povrchu sa vytvorí účinná neviditeľná vrstva odolná voči UV-žiareniu, pričom farba podkladu ani úroveň matu / lesku sa nemenia.

Aplikácia

Pred použitím prípravok pretrepte približne 5 sekúnd. Na očistený, odmastený, suchý prípadne mierne vlhký povrch aplikujeme nanášaním štetcom, striekaním nízkotlakovou pištoľou alebo valčekom pri teplote od 5–35°C. V prípade potreby jemne vtrieme prípravok do podkladu pomocou mäkkej utierky. Necháme zaschnúť približne 8 hodín. Reakcia je po 24 hodinách ukončená. V priebehu tohto času nevystavujeme ošetrený povrch pôsobeniu mechanickým ani chemickým faktorom, či teplote pod 3°C.

Zloženie

Voda, isopropanol, modifikované hybridné látky, aditíva.

Doporučenie

Pred použitím nanočasticového výrobku je nutné očistiť ošetrovaný povrch. Impregnácia dlažby bude účinnejšia, ak najskôr odstránite všetky nečistoty prípravkom Isokor Cleaner, a vodný kameň a vápenaté usadeniny pomocou Isokor LM Descaling (je v našej ponuke).

Bezpečnostné upozornenie

Pri práci s prípravkom na impregnáciu dlažby Isokor EKO Profi používajte bežné opatrenia ako pri práci s chemickými prípravkami. Pri striekaní sa vyhnite vdýchnutiu aerosólu. Pri náhodnom požití nevyvolávajte zvracanie, ale vypite väčšie množstvo vody a vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade kontaktu s pokožkou je potrebné opláchnuť ju väčším množstvom vody. V prípade zasiahnutia očí je potrebné ich opláchnuť vodou a vyhľadať lekársku pomoc.