10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Isokor AntiGraffiti - Ochrana pred graffiti - 1000ml

Isokor AntiGraffiti - Ochrana pred graffiti - 1000ml

1 hodnotenia
Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ochrana fasád pred graffiti vandalizmom. Funguje ako preventívna ochrana pred graffiti vandalizmu a zjednodušuje odstránenie graffiti zo stien.

Objem balenia

Ušetríte 1,09 € 14,99 €
13,90 €
Tovar od: ISOKOR
Ušetríte 1,09 € 14,99 €
13,90 €
Získajte dopravu ZADARMO so

17.7.2024 na výdajnom mieste
17.7.2024 na vašej adrese

Popis

Prípravok na ochranu budov pred grafitmi

Po použití na fasádu budovy je vytvorená na povrchu ochrana pred graffiti – priehľadná vrstva, ktorá znemožňuje preniknutie farby spreja do štruktúry povrchu. Farbu odstránite obyčajnou teplou vodou. Spotreba na 10 m² je 1 Liter.

Graffiti prevencia graffiti vandalizmom

Použitím Isokor Antigraffiti® na povrchy budov, stavieb, bytov, fasád sa vytvorí ochranný povlak, ktorý zabráni splynutiu farby spreja s podkladom. V prípade výskytu graffiti (Grafít) stačí ošetrený povrch pretrieť teplou vodou, prípadne spláchnuť prúdom teplej vody. Farba zo spreja neprilne k povrchu, preto sa dá ľahko umyť. Pri povrchoch s členitou štruktúrou: tehla, točená omietka, brizolit sa dá farba odstrániť miernym tlakom teplej vody.

Úspora času aj peňazí

Graffiti prevencia Isokor AntiGraffiti zanechá štruktúru i farbu náteru v pôvodnom stave.  Ošetrený podklad ochráni pred vlhkosťou, prachom a emisiami v ovzduší. Dlhodobo tak chráni nie len pred vplyvom vandalizmu, ale aj pred vplyvom povetria, dažďa, pred kvitnutím plesní a machov na povrchu. Odpadá Vám tak starosť o pravidelné maľovanie a čistenie fasády.

Odporúčanie

Pred použitím nanočasticového výrobku je nutné očistiť ošetrovaný povrch. Nečistoty odstráňte prípravkom Isokor Cleaner, vodný kameň a vápenaté usadeniny pomocou Isokor LM Cleaner (je v našej ponuke).

Bezpečnostné upozornenie

Pri práci s prípravkom Isokor AntiGraffiti používajte bežné opatrenia ako pri práci s chemickými prípravkami. Pri striekaní sa vyhnite vdýchnutiu aerosólu. Pri náhodnom požití nevyvolávajte zvracanie, ale vypite väčšie množstvo vody a vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade kontaktu s pokožkou je potrebné opláchnuť ju väčším množstvom vody. V prípade zasiahnutia očí je potrebné ich opláchnuť vodou a vyhľadať lekársku pomoc.

Galéria

Isokor ANTIGRAFFITI Before
Isokor ANTIGRAFFITI After