Valvana ARVA OPLACHOVÁ - PLECH 500ML

Valvana ARVA OPLACHOVÁ - PLECH 500ML


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerNáš tip

ARVA oplachová 500ml Čistiaci oplachový prípravok určený na odstránenie mastných nečistôt z povrchu motora, motorového priestoru a spodku vozidla. Celý popis

4.7
4,70 € Vrátane RP a DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100022734189

Popis

Popis produktu

ARVA oplachová 500ml

Čistiaci oplachový prípravok určený na odstránenie mastných nečistôt z povrchu motora, motorového priestoru a spodku vozidla. Čistí aj plastové časti motora. Arva je vhodný čistiaci prostriedok aj pre náradie a ošetrenie podláh montážnych jám v garážach. Arva vytvára silnú emulziu, ktorá na seba viaže nečistoty a odplavuje ich. Arva sa oplachuje vodou. POUŽITIE:

Pred použitím dôkladne pretrepte. Čistič motorov používajte nezriedený. Na jednotlivé súčiastky nastriekajte rozprašovacím zariadením alebo naneste štetcom tak, aby bol ošetrený predmet dokonale umytý. Menšie súčiastky možete do Arvy ponoriť. Na predmety nechajte prípravok pôsobiť 5–10 minút a potom opláchnite väčším množstvom vody tak, aby na čistených predmetoch nezostala ani stopa emulzie, ktorú Arva s vodou vytvára. Na silnejšie vrstvy nečistôt nechajte pôsobiť prípravok dlhšie. Pri používaní Arvy zakryte elektrické časti plastovou prikrývkou alebo impegrovaným papierom.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%