Petronas Odstraňovač hmyzu a živice 400ml

Petronas Odstraňovač hmyzu a živice 400ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Dodanie tovaru: Produkt skladom max. 2 pracovné dni Záruka: 24 mesiacov Celý popis
4,38 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

23.8.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
23.8.2022 - 24.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu DUALEX s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 11085275

Popis

 

PETRONAS ODSTRAŇOVAČ HMYZU A ŽIVICE

 

Produkt ideálny pre odstránenie  zvyškov živice, starej špiny a hmyzu z laku karosérie ale aj iných povrchov ako sklo, plasty a pod.  Špeciálne gélové zloženie sa zmení na aktívnu penu so špičkovým výsledkom dokonca aj na zvislých plochách. 

Balenie: 400 ml

 

NÁVOD : Nastriekajte výrobok na plochu ktorú chcete ošetriť. Počkajte cca 1 min. a potom opláchnite vodou a osušte handrou. Nestriekajte na horúce povrchy.

Upozornenie : horľavé. Pri hasení nepoužívajte vodu. Udržujte mimo dosahu detí. Pri požití nevyvolávajte dávenie a vyhľadajte lekársku pomoc. Obal uchovávajte tesne uzatvorený. Používajte v dobre vetraných priestoroch. Podľa smernice EEC 648/2004 obsahuje : menej ako 5% anionické surfaktanty, amfoterické surfaktanty, fosfáty. Parfémy : citral, limonene. 

 

 

 

PETRONAS

Produtky PETRONAS DURANCE patria do portfólia nadnárodnej spoločni PETRONAS, ktorá je jedna z hlavných sponzorov pretekov Formula 1 a MotoGP.

Filozófia, inovácie, investície, pozornosť spotrebiteľa a hľadanie nových technológií bola základom vývoja chemických výrobkov značky PETRONAS DURANCE.

Vysoká kvalita a vysoký výkon produktov boli testované s ohľadom na životné prostredie a regulačné normy.

Poslaním PETRONAS DURANCE je ptrostredníctvom svojich výrobkov udržiavať a zveľaďovať hodnotu automobilov, motocyklov, strojov a prístrojov, aby zostali vo funkčnom stave čo najdlhšie.