Mediashop Lifestyle Cook It Multifunkčná kuchynská nádoba na prípravu pokrmov zelená

Mediashop Lifestyle Cook It Multifunkčná kuchynská nádoba na prípravu pokrmov zelená

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Lifestyle Cook It Multifunkčný kuchynská nádoba na prípravu pokrmov Pomocou tohto 700 wattového kuchynského zázraku môžete grilovať, piecť alebo pripravovať toasty, navyše dvakrát tak rýchlo ako na bežné panvici. Celý popis
Partner: Popron.sk
40 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 4 kusy

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Popron.sk

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100057466302

Popis

Lifestyle Cook It Multifunkčný kuchynská nádoba na prípravu pokrmov

Pomocou tohto 700 wattového kuchynského zázraku môžete grilovať, piecť alebo pripravovať toasty, navyše dvakrát tak rýchlo ako na bežné panvici.

Pomocou nádoby Cook It dokážete pripraviť akékoľvek jedlo či už sladké alebo slané. Na raňajkách znamenitá volské oká, na obed chutné kuracie prsia, na olovrant božský čokoládový zákusok no a na večeru treba lahodnú chrumkavú pizzu. Môžete tak nahradiť aj 5 rôznych druhov kuchynského riadu.

Klasická rúra sa zahrieva dlhé minúty, nádoba Cook It je však pripravená piecť za 30 sekúnd. Vďaka 700W vykurovacím telesám má veľmi nízku spotrebu a zaisťujú bezstarostnú prípravu všetkých pokrmov.

Vďaka inovatívnemu dizajnu a možnosti otočenia o 180 stupňov sa jedlo pečie zhora a tiež zdola, bude teda na povrchu chrumkavé a vnútri zostane krásne šťavnaté.

Vďaka nepriľnavému povrchu s efektom lotosového kvetu stačí nádobu Cook It vytrieť jedinú papierovou utierkou.

Nádoba Cook It je menšia ako kávovar, bez problémov ju uložíte na polici, ale môžete ju uložiť aj postojačky v kuchynskej skrinke. Je tou pravou voľbou v prípade malej kuchyne, na chate alebo na koľaji. Skvele sa tiež hodí na kempovanie.

Rozmery: 35,7 × 15,7 × 12,8 cm

Farba zelená