Allnature Epsomská sůl 500 g Allnature
4,70 €

Novinka

Epsomská minerálna soľ je bezfarebná a dobre rozpustná kryštalická látka bez vône s veľmi horkou chuťou. Obsahuje vysoké množstvo horčíka a síranu. .


Altevita Himalájska soľ 400g
1,15 €

Himalájska soľ je soľou prírodného rázu, ktorá sa získava z baní pakistánskych vrchov mechanickým spôsobom.


Altevita Himalájska soľ 800g
1,95 €

Himalájska soľ je soľou prírodného rázu, ktorá sa získava z baní pakistánskych vrchov mechanickým spôsobom.


Cereus Bio Himalájske soľ labužnícka - Šangri-la 120g
1,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bio Labužnícka Šangri-La soľ 120g Veľmi chutná zmes korenia s vôňou orientu vhodná pre celú rodinu. Šangri-La je vynikajúca nielen pre ázijskú kuchyňu, ale aj pre pokrmy s ryžou, zeleninou, grilované či dusené jedlá. Má vyvážené zloženie, lahodnú chuť a príjemnú vôňu.


Cereus Himalájska soľ ružová mletá 560g
2,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Ružová soľ mletá 560g Ružová soľ mletá je veľmi chutná a výborne osolí vaše pokrmy, či už v studenej alebo varené kuchyni. Je bohatá na esenciálne minerály v prírodnej podobe, najmä vápnik, draslík, horčík, železo, zinok, mangán a stopové množstvo jódu. Balenie: 200g.


Lahodnosti Čierna soľ s írskym machom 200 g
2,80 €

Čierna soľ s írskym machom je zvláštnym druhom nerafinované vulkanickej soli sv ysokým obsahom síry, ktorá prepožičiava soli chuť po vajíčkach. Írsky mach Chondrus Crispus zvyšuje výživovú nutričnú hodnotu tejto soli.


Lahodnosti Stredomorská soľ s Irskym machom 400 g
4,60 €

Nerafinovaná jedlá morská soľ s morskou riasou Irskym machom je určená nielen pre solenie v kuchyni, ale je vhodná aj do kúpeľa. Írsky mach je skvelou alternatívou k živočíšnemu kolagénu.


Lahodnosti Stredomorská soľ s Írskym machom 200 g
2,70 €

Nerafinovaná jedlá morská soľ s morskou riasou Írskym machom je určená nielen pre solenie v kuchyni, ale je vhodná aj do kúpeľa. Írsky mach je skvelou alternatívou k živočíšnemu kolagénu.