Country Life Sójové bôby BIO 500 g
1,40 €

Sója v autentickej podobe bôbov v biokvalite. Skúste si z nich vyrobiť domáce sójové mlieko alebo ich využite ako chutnú alternatívu mäsa.

Allnature Sójový granulát BIO 250 g
1,60 €

Sójový granulát vám v kuchyni výborne nahradí mäso a vďaka jeho schopnostiam ľahko viazať chute si dokonale pochutnáte. Od pohľadu môže pripomínať mleté mäso a vo všetkých receptoch, kde sa mleté mäso vyskytuje ho môžete použiť.

Allnature Sójové kostky BIO 120 g
3 € 2,70 €

Akcia

Sójové kocky sú obľúbeným produktom pre štart s vegetariánstvom alebo veganstvím ai zarytým mäsožravcom pripomínajú ich obľúbený tradičný pokrm. Sója je doslova mimoriadna plodina a významný zdroj r ostlinných bielkovín a proteínov.

Country Life Sójový granulát 100 g
0,70 €

Výrobok zo sóje. Hodí sa ako náhrada mäsa v pokrmoch. Granulát do seba dobre vstrebáva chute, možno ho teda vopred marinovať. Vhodný pre prípravu plniek. .

Country Life Sójové plátky 100 g
0,70 €

Plátky zo sójovej múky. Hodí sa ako náhrada mäsa v pokrmoch. Kocky do seba dobre vstrebávajú chute, odporúčame ich teda marinovať alebo variť v ochutené vode. .

Country Life Sójové rezance 100 g
0,70 €

Rezančeky zo sójovej múky. Hodí sa ako náhrada mäsa v pokrmoch. Rezance do seba dobre vstrebávajú chute, odporúčame ich teda marinovať alebo variť v ochutené vode.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: