Country Life Sójové bôby BIO 500 g
1,60 €

Sója v autentickej podobe bôbov v biokvalite. Skúste si z nich vyrobiť domáce sójové mlieko alebo ich využite ako chutnú alternatívu mäsa.

Country Life Sójové plátky 100 g
0,80 €

Plátky zo sójovej múky. Hodí sa ako náhrada mäsa v pokrmoch. Kocky do seba dobre vstrebávajú chute, odporúčame ich teda marinovať alebo variť v ochutené vode. .

Country Life Sójový granulát 100 g
0,70 €

Výrobok zo sóje. Hodí sa ako náhrada mäsa v pokrmoch. Granulát do seba dobre vstrebáva chute, možno ho teda vopred marinovať. Vhodný pre prípravu plniek. .

Allnature Sójový granulát BIO 250 g
1,70 €

Sójový granulát vám v kuchyni výborne nahradí mäso a vďaka jeho schopnostiam ľahko viazať chute si dokonale pochutnáte. Od pohľadu môže pripomínať mleté mäso a vo všetkých receptoch, kde sa mleté mäso vyskytuje ho môžete použiť.

Country Life Sójové kocky 100 g
0,80 €

Kocky zo sójovej múky. Hodí sa ako náhrada mäsa v pokrmoch. Kocky do seba dobre vstrebávajú chute, odporúčame ich teda marinovať alebo variť v ochutené vode. .

Country Life Sójové rezance 100 g
0,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Rezančeky zo sójovej múky. Hodí sa ako náhrada mäsa v pokrmoch. Rezance do seba dobre vstrebávajú chute, odporúčame ich teda marinovať alebo variť v ochutené vode.