Microsoft Windows sarver Standard 2022 x64 CZ DVD (P73-08326)

Microsoft Windows sarver Standard 2022 x64 CZ DVD (P73-08326)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Licencie pre operačný serverový systém. Veľmi rozšírený softvér. Univerzálne použitie. Vysoká spoľahlivosť a časté aktualizácie. Užívateľsky prívetivé prostredie. Vhodný pre malé firmy i pre veľké korporácie. 64 bitová verzia. Verzia pre servery s 16 jadrami. Licencie bez Calum. Celý popis
881,34 €
Vrátane DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

8.7.2022 - 11.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100067396605

Popis

Microsoft Windows Server Standard 2022 x64 CZ pre 16 jadrové servery

Windows Server Standard je operačný systém, ktorý definuje úplne novú kategóriu v serverovom svete. Prináša nové technológie a vylepšenia pre aplikácie a infraštruktúru vo vašej firme, to všetko bez ohľadu na to, kam vaša organizácia smeruje.

  • Licencie bez CAL.
  • Pre servery sa 16 jadrami.
  • Moderná verzia.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pre drobné firmy aj korporáty

Windows Server Standard je veľmi rozšírený softvér využívaný firmami po celom svete. Vyznačuje sa vysokou spoľahlivosťou a dobrým užívateľským komfortom. Možno ho využiť ako pre malé firmy, tak aj pre veľké korporáty.

moderné platforma

Zvýšte svoju efektivitu práce a konkurencieschopnosť na trhu oproti konkurencii. So softvérom Windows Server Standard 2022 ľahko prenesiete svoje hodnoty do nového dátového centra pri zachovaní perfektnej bezpečnosti dát. Zvýšite tak svoju flexibilitu a schopnosť reagovať na nové obchodné požiadavky. Licencia je určená pre servery s 16 jadrami.

kľúčové vlastnosti

Microsoft Windows Server Standard 2022 je licencie pre operačný serverový systém. Veľmi rozšírený softvér. Univerzálne použitie. Vysoká spoľahlivosť a časté aktualizácie. Užívateľsky prívetivé prostredie. Vhodný pre malé firmy i pre veľké korporácie. 64 bitová verzia. Verzia pre servery s 16 jadrami. Licencie bez Calum, dodanie na DVD médiu.