Celotvárová šnorchlovacia maska L/XL

Celotvárová šnorchlovacia maska L/XL

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Celotvárová maska na šnorchlovanie – rozmer L/XL Celý popis
39 €
Vrátane DPH
20 €
-48%

Skladom u partnera 5+ kusov

21.1.2022 - 24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu eStores, s. r. o.

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100058467083

Popis

Pohodlie – celotvárová maska na potápanie/šnorchlovanie má mimoriadne praktický a inovatívny systém dýchania! To výrazne uľahčuje potápanie, alebo šnorchlovanie a predlžuje čas strávený vo vode. Maska zaručuje prirodzené dýchanie nosom a ústami. Dokonale sa prispôsobí vašej tvári, čo zaručuje pohodlie a predovšetkým bezpečnosť pri plávaní. K súprave je priložená pohodlná taška, ktorá uľahčuje prenášanie masky.

180-stupňové videnie – tvar masky bol navrhnutý tak, aby zabezpečil 180-stupňové zorné pole. Okrem toho maska netlačí na tvár a jej pevný upevňovací systém a nastaviteľné široké popruhy zabezpečujú, že nespadne ani pri skoku do vody.

SYSTÉMY ANTI-FOG A DRY-TOP – systém DryTop použitý v maske chráni šnorchel pred vniknutím vody a zaplavením. Priezor masky bola vyrobený s použitím technológie AntiFog, ktorá spôsobuje, že ani pri veľkých teplotných rozdieloch alebo dlhodobom používaní sa vnútro masky nezahmlieva. Maska je vhodná nielen do pokojných vôd, ako sú bazény a jazerá, ale aj do morí a oceánov.

DRŽIAK NA ŠPORTOVÚ KAMERU – potápačská maska na celú tvár je vybavená špeciálnym držiakom na športové kamery, aby ste mohli zaznamenať každý vstup do vody! Dýchacia trubica, ktorá je súčasťou súpravy, je skladacia. To znamená, že súprava zaberá veľmi málo miesta. Pripevnenie šnorchla k maske je veľmi jednoduché a trvá len niekoľko sekúnd.

ŠPECIFIKÁCIE – farba: čierna; materiál: ABS; zorné pole: 180 stupňov; skladací: áno; systém AntiFog: áno; systém DryTop: áno; veľkosť: L/XL; hmotnosť: 0,7 kg

AKO SI VYBRAŤ VEĽKOSŤ MASKY?

Odmerajte vzdialenosť od koreňa nosa (medzi očami) po bradu, dĺžka by mala byť 13,5–15,5 cm.