Počet nájdených produktov: 5

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Inook AX
168 €

151 €
+ doprava zadarmo

Snežnice e-move sú vyrobené z prvotriedneho plastu a ich tvar ich predurčuje skôr k športovému použitiu. Snežnice sú vybavené o proti ostatným modelom dvojitým kĺbom, vďaka ktorému je chôdza do kopca omnoho prirodzenejšie a účinnejší proti prípadnému prekĺznutiu.


Inook Odalys
134,66 €

119,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Sněžnice, která vydrží tuhé mrazy a usnadní chůzi ve sněhu je vhodná pro jakoukoliv botu až do velikosti 8. Zamknout či odemknout patu lze jednoduše holí vestoje a ráčnu je možné povolit i v rukavicích. Inook Odalys je vhodná pro rekreační sportovní vyžití.


Inook Odyssey

Inook Odyssey

Hodnotenie: 5
100 €

92 €
+ doprava zadarmo

Športové snežnice VX Man s množstvom dôležitých detailov za veľmi príjemnú cenu. Vhodné predovšetkým na jednodňové výlety a rekreačné vyžitie.


Inook OX Lady
142,37 €

119,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Sněžnice je určená pro závody a sportovně laděné jednodenní výlety. Zamykání lze snadno ovládat holí vestoje a posuvný systém uchycení paty se dá nastavit až do velikosti 8. Špička sněžnice je vybavena rozhazovačem sněhu. Inook OX Lady je navržena pro aktivní až závodní užití.


Inook Ox Men
142,10 €

119,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Sněžnice je určená pro závody a sportovně laděné jednodenní výlety. Zamykání lze snadno ovládat holí vestoje a posuvný systém uchycení paty se dá nastavit až do velikosti 12. Špička sněžnice je vybavena rozhazovačem sněhu. Inook OX Men je navržena pro aktivní, až závodní užití.