Inook AX Men
123,80 € 93,50 €

Pánske snežnice, ktoré vydržia tuhé mrazy a uľahčia chôdzu v snehu sú vhodné pre akúkoľvek topánku až do veľkosti 12. Zamknúť či odomknúť pätu možno jednoducho palicou postojačky a račňu je možné povoliť aj v rukaviciach. Inook AX Men sú ideálne pre rekreačné športové vyžitie.

Inook Odalys
139,30 € 125,60 €

Snežnice, ktoré vydržia tuhé mrazy a uľahčia chôdzu v snehu sú vhodné pre akúkoľvek topánku až do veľkosti 8. Zamknúť či odomknúť pätu možno jednoducho palicou postojačky a račňu je možné povoliť aj v rukaviciach. Inook Odalys sú ideálne pre rekreačné športové vyžitie.

Inook OX Lady
142,37 € 111,10 €

Sněžnice je určená pro závody a sportovně laděné jednodenní výlety. Zamykání lze snadno ovládat holí vestoje a posuvný systém uchycení paty se dá nastavit až do velikosti 8. Špička sněžnice je vybavena rozhazovačem sněhu. Inook OX Lady je navržena pro aktivní až závodní užití.

Inook Ox Men
142,10 € 119,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sněžnice je určená pro závody a sportovně laděné jednodenní výlety. Zamykání lze snadno ovládat holí vestoje a posuvný systém uchycení paty se dá nastavit až do velikosti 12. Špička sněžnice je vybavena rozhazovačem sněhu. Inook OX Men je navržena pro aktivní, až závodní užití.

Inook Odyssey

Inook Odyssey

Hodnotenie: 5
105,40 €

Športové snežnice VX Man s množstvom dôležitých detailov za veľmi príjemnú cenu. Vhodné predovšetkým na jednodňové výlety a rekreačné vyžitie.