ROMANA Rebriny Romana S7 BLUE

ROMANA Rebriny Romana S7 BLUE

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Rebriny Romana S7 poskytne malým športovcom, všetko čo potrebujú. Nechajte svoje deti naučiť sa novým kúskom a zručnostiam na drevenom rebríku, madlách, hrazde a lanovom prielezu zo silnej šnúry. Schodisko je navyše vybavené masážnymi schodíky, ktoré dobre rozvíjajú hmatové vnemy a motoriku. Celý popis
575 €
Vrátane DPH
442 €
-23%
Doprava zadarmo
Partner: DAS Handel

Skladom u partnera posledný 1 kus

8.12.2021 - 10.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu DAS Handel

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100061038099

Popis

Komplexné švédska múr má všetko pre malé neposedníkov. Deti rady skúšajú nové veci a zlepšujú svoje schopnosti. Vybavte detskú izbičku rebriny Romana S7. Lezenie, šplhanie, výdrž na držadlách a mnoho ďalších aktivít urobí z vášho dieťaťa malého športovca, ktorého žiadna prekážka nezastaví. Deti sa naučia všestrannosti a zábavnou formou posilní svoje telo.

Sada sa jednoducho inštaluje do akéhokoľvek detskej izby. Kovové štruktúra navyše krásne ladí s moderným bytovými doplnkami. Bezpečnosť a pohodlie vášho dieťaťa sú u nás na prvom mieste.

Vlastnosti a vybavenie:

● Šplhacie lano

● Kruhy

● Šplhacia sieť

● Horný rebrík na rúčkovanie

● Pevná hrazda

● Visutá hrazda

● Mäkká skladacia žinienka nie je súčasťou balenia

● Typ montáže: na stenu

● Šplhacia sieť je univerzálny – možno ho inštalovať vľavo alebo vpravo od rebriny

● Typ kroku: masážne

● Šírka schodov – 41 cm

● Maximálne zaťaženie: 100 kg

● Maximálne zaťaženie na príloh: 50 kg

● Rozmery (L x W x H cm) – 154 × 87 × 220 cm

● Hmotnosť: 32,10 kg

Čistenie a údržba: Produkt by mali byť vyčistené vlhkou handričkou a potom vysušené. Nebieliť. Nevystavujte výrobok poveternostným podmienkam, ako je voda, dážď, sneh alebo vlhkosť. Uchovávajte mimo dosahu ohňa. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky! Nepoužívajte rebriny, ak je niektorá časť rozbitá alebo chýba.

Farby obrázkov a fotiek v internetový obchod sa môžu mierne líšiť od skutočných produktov. Rozdiel môže vzniknúť kvalitou obrázku, nastavením farieb monitora, grafickej karty, alebo svetelných podmienok.

Výrobca si týmto vyhradzuje právo na akúkoľvek zmenu technológie výrobku, či jeho konštrukciu, sfarbenie, dizajn, atď. bez predchádzajúceho upozornenia s tým, že aktuálne vyobrazenie výrobku sa môže odlišovať od aktuálneho vyobrazenia reklamných a ilustračných fotografií výrobku.

Obchod nenesie zodpovednosť za kroky výrobcu týkajúce sa týchto zmien.