CONCEPT SM3381

CONCEPT SM3381

Smoothie maker Active smoothie SM3381 v červenom prevedení. Fľaša má špeciálne veko s dvojitým tesnením, pútkom na zavesenie s protišmykovým gripom pre ľahké prenášanie. Po mixovaní jednoducho vymeníte nože za viečko a mozem vyraziť. Mixér je vhodný na prípravu ľadovej kávy, smoothie a kokteilov. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
22,90 €
Tovar od: MALL
22,90 €
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu

Už dnes na výdajnom mieste
28.3.2023 na vašej adrese

Získajte možnosť vrátenia tovaru do 2 mesiacov po nákupe

Získajte možnosť vrátenia nepoškodeného tovaru do 2 mesiacov po nákupe. Pre viac informácií o službe, prejdite do sekcie „Všetko o nákupe“.

Popis

concept smoothie sm338x

Vlastnosti

 1. Extra jemné, zamatový osvieženie
 2. Grip proti vykĺznutiu
 3. Špeciálne viečko s dvojitým tesnením
 4. Farebné prevedenie
 5. BPA free

Stačí si ľan Vybrať

Chcete podčiarknuť svoju individualitu alebo hľadáte len dizajnový skvost na doladenie vašej kuchyne? Môžete si vybrať zo 6 farieb a dvoch rôznych prevedení. Prajete si „rodinné“ nerezové prevedenie s troma fľaše alebo dáte radšej prednosti farebnej vychytávkou? Voľba je ľan na vás.

Každý deň inak

Patríte medzi náročnejších? Chcete, aby vám smoothie zakaždým ladilo ku kabelke, batohu či oblečeniu? Jednoducho si vyberajte podľa svojej nálady. Kedykoľvek si môžete dokúpiť 6 farieb fliaš, ktoré si určite zamilujete, pretože perfektne padnú do všetkých modelov smoothie. Kombináciám už necháme na vás.

Silák vo svojej kategórii

Active smoothie SM3384 sa môže pochváliť príkonom 500 W. To z neho v jeho kategórii robí nepremožiteľného siláka. Zaručí vám neobyčajne jemné, až zamatové smoothie, ktoré sa bude doslova rozplývať na jazyku. Keďže vďaka svojej sile nenecháva žiadne kúsky surovín, stane sa vaším nenahraditeľným pomocníkom napríklad pri príprave detských kasičiek alebo výživ. A hlavne, podstatne rýchlejším pripraví smoothie a tým sa vyrovná svojim veľkým „bratom“.

Detaily, ktore poteším

Pre maximálnu bezpečnosť počas nosenia má smoothie maker integrované bezpečnostné poistky, ktoré nedovolia spustiť mixér, ak nie je správne nasadená fľaša. Dokonalý komfort zaisťuje samotný povrch mixéra. Spodná časť spotrebiča je vyrobená zo špeciálneho pogumovaného materiálu, vďaka ktorému sa počas prevádzky nepohne z miesta.

Už Vám nevykĺzne

Ponáhľate sa do práce, fitka alebo školy? Vždy s vami udrží krok. Fľaša mixéra je vybavená protišmykovým gripom, ktorý zabezpečí komfort pri manipulácií s ňou.

Jediné pootočenie

Presne tak, len jediným otočením nádoby umiestnenej v mixéri vás delí od lahodného smoothie, napríklad na raňajky. Tritanová fľaša slúži priamo na mixovanie, po mixovaní jednoducho vymeníte nože za viečko a môžete vyraziť. Viečko je navyše vybavené pútkom a špeciálnym dvojitým tesnením. Nemusíte mať strach, že by sa smoothie vylialo, napríklad do kabelky. Navyše sa z fľaše perfektne pije počas chodzi, pohodlne zapadne aj do držiakov nápojov v aute.

BPA free

Nádoba mixéra je vyrobená z Tritanu, plastu, ktorý nesie označenie BPA free. To znamená, že neobsahuje zdraviu škodlivé bisfenoly. Čo je to vlastne tritan? Je to moderný materiál, ktorý je pevný, ale v porovnaní so sklom ľahký. Vďaka svojej odolnosti voči teplu neuvoľňuje žiadne škodlivé látky do vášho nápoja či pokrmu, navyše je odolný proti rozbitiu alebo poškriabaniu. Tritan je nielen bezpečný pre vaše zdravie, ale dá sa biologicky rozložiť, a tím pádom nezaťažuje životné prostredie. Jeho najväčšou prednosťou je, že neobsahuje BPA – Bisfenol A, čo je organická zlúčeniny, ktorá sa používa pri výrobe plastov. Bisfenol A je nebezpečná chemická látka, ktorá môže spôsobiť veľa zdravotných problémov, dokonca aj rakovinu prsníka. V súčasnej dobe sa vedie množstvo diskusií o negatívnych účinkoch bisfenolu A, či už ide o teórie, že spôsobuje ochorenia srdca, alebo negatívne posobi na fungovanie imunitného systému človeka. Nebezpečie bisfenolu A potvrdzuje aj to, že v roku 2010 EÚ zakázala dovážať a odovzdávať dojčenské fľaše, ktoré bisfenol A obsahujú. Pripojila sa tak ku Kanade, Austrálii, a množstvo ďalších krajín.

Technické parametre

 • Obsah mixovacej nádoby: 570 ml
 • Set obsahuje mixér + 1 mixovaciu nádobu s objemom 570 ml
 • Fľaše sú vyrobené z Tritanu – BPA free
 • Vhodný na prípravu ľadovej kávy, smoothie a koktailov
 • Spodná časť tela spotrebiča potiahnutá gumou pre zamedzenie pohybu počas prevádzky
 • Bezpečnostná poistka
 • Jednoduchá údržba a čistením
 • Vyberateľná nožová časť
 • Dĺžka prívodného kábla: 100 cm
 • Farba: oranžvoá + strieborná
 • Hlučnosť : 80dB (A)
 • Váha celkom: 1,2 kg
 • Váha spotrebiča bez nádoby: 0,9 kg
 • Napätie: 220 – 240 V
 • Príkon: 500 W

Ďalej doporučujeme:

Video

Concept Smoothie